مشاوره و فروش
02137163

فروشندگان میلگرد استیل در تهران

Steel rebar sellers Tehran1
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
17 بازدید

میلگرد استیل یا شمش آلیاژ استیل، فولادی است که در ساخت مواد گوناگون مانند لوله، شفت و… به کار گرفته می‌شود. میلگرد ضد زنگ یا استنلس استیل از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و در مقابل دما و حرارت بالا بسیار پایدار است. در نوشتۀ امروز از وب سایت ثامن تجارت قصد داریم به معرفی فروشندگان میلگرد استیل در تهران بپردازیم و شما را با برخی از بهترین و معتبرترین آن‌ها آشنا سازیم. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این صفحه ما را همراهی کنید. شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد استیل مورد نظر خود با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

آشنایی با فروشندگان میلگرد استیل در تهران

چند بازار اصلی برای آهن آلات در تهران وجود دارد که به فروش میلگرد استیل نیز می‌پردازند. در ادامه برخی از معتبرترین آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم:

فروشگاه آهن آلات استیل پارس امیر

این مرکز فروش انواع گوناگونی از ورق های استیل، ورق های فولادی و میلگرد استیل را به فروش می‌رساند. مرکز فروش استیل پارس امیر واقع در اتوبان فتح در شرق تهران بوده و در نزدیکی کارخانۀ شیر پاستوریزه پگاه قرار دارد.

فروشگاه آهن آلات استیل پارس غدیر

این مرکز فروش از فروشندگان میلگرد استیل در تهران بوده و قطعات استنلس استیل مانند ورق، لوله و اتصالات، میلگرد، و… را تهیه و توزیع می‌کند، و یکی از معتبرترین مراکز فروش آهن آلات در تهران شناخته می‌شود. این شرکت در کیلومتر 4 بزرگراه فتح قرار دارد.

فروشگاه آهن آلات استیل مرکز تجارت استیل

مرکز تجارت استیل شامل چندین فروشگاه استیل و شرکت‌های فعال در زمینۀ واردات استیل است. این مجتمع در کیلومتر 4 بزرگراه فتح قرار گرفته است.

فروشگاه آهن آلات استیل مرکز آهن شادآباد

این مرکز فروش که در جنوبی‌ترین بخش غرب تهران قرار دارد، بورس فروش قطعات استیل، آهن، انواع لوله، میلگرد، شیرآلات، ماشین‌آلات صنعتی و… به شمار می‌رود و یکی از بزرگ‌ترین بازارهای آهن شناخته می‌شود.

فروشگاه آهن آلات استیل مرکز آهن پامنار

از دیگر فروشندگان میلگرد استیل در تهران می‌توان به این گزینه اشاره کرد. مرکز فروش آهن پامنار که در شرق محلۀ پامنار در خیابان پانزده خرداد قرار گرفته است، مانند سایر فروشگاه‌های معرفی‌شده به فعالیت در زمینۀ فروش آهن آلات و میلگردهای استیل می‌پردازد.

فروشندگان میلگرد استیل

کاربرد میلگرد استیل چیست؟

این دسته از آهن آلات کاربردهای فراوانی در صنایع گوناگون دارند، که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صنایع نفت و گاز
 • سلولوزی
 • پالایشگاه
 • تجهیزات پزشکی
 • صنایع غذایی
 • نساجی
 • شیشه‌سازی
 • سرامیک‌سازی
 • شافت و سخت‌کاری
 • سدسازی
 • و…

قیمت میلگرد استیل در ثامن تجارت

در نوشتۀ امروز از وب سایت ثامن تجارت به معرفی فروشندگان میلگرد استیل در تهران پرداختیم و شما را با برخی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز فروش آهن آلات در تهران آشنا ساختیم. میلگرد استیل به دلیل مقاومت و پایداری بالایی که در برابر عوامل گوناگون داخلی و خارجی از خود نشان می‌دهد، در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، که به مهم‌ترین آن‌ها در متن اشاره کردیم. به‌تبع همین موضوع، قیمت میلگرد استیل نیز ثابت نبوده و بسته به شرایط و موقعیت‌های گوناگون دستخوش تغییر می‌گردد.

اگر قصد دارید از قیمت میلگرد استیل مورد نیاز خود اطلاع یافته و یا اقدام به خرید میلگرد استیل، لوله مانیسمان، ورق مس، ورق آلومینیوم، لوله اسنتلس استیل، میلگرد برنج و سایر آهن آلات مورد نظر خود نمایید، تنها کافی است از طریق منوی بالایی سایت ما وارد بخش مربوطه شده و یا با کارشناسان ثامن تجارت در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط