آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

زلامید برند آلمان

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
50_250 شاخه 1 متری کیلوگرم تماس بگیرید
10_30 شاخه 1 متری کیلوگرم تماس بگیرید

زلامید برند چین

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20_200 شاخه 1 متری کیلوگرم تماس بگیرید
توضیحات

قیمت زلامید: پلی آمید ها دارای انواع مختلفی می باشند که در برخی از آنها برخی خواص تقویت شده که باعث می شود به نوع خاصی از پلی آمیدها تبدیل شوند. زلامید نوعی پلی آمید می باشد که شاخصه اصلی آن خاصیت روانکاری می باشد.اگر قصد خرید زلامید در حالات مختلف را دارید می توانید از طریق مراجعه به فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت اقدام کنید. در ادامه با جزییات این نوع پلی آمید بیشتر آشنا می شوید.

زلامید چیست؟

زلامید تحت عنوان پلی آمید روغنی با نماد PA6G+oil یک نوع پلی آمید مهندسی پرکاربرد محسوب می شود. نام گذاری این نوع پلی آمید به اسم زلامید به علت تولید آن برای اولین بار توسط کارخانه Zell metal می باشد. خیلی از ویژگی ها در زلامید با سایر پلی آمیدها مشترک می باشد، اما با تقویت خواص آن، ویژگی هایی به آن اضافه شده که توانسته زلامید را به نوعی پلی آمید خاص بدل کند تا موارد خاص و صنعتی مورد استفاده قرار گیرد. پلی آمید های روغنی دارای دو نوع زلامید و LFX می باشد. میلگرد و ورق های زلامید به رنگ زرد و محصولات LFX سبز رنگ می باشند.

قیمت زلامید

ویژگی های زلامید:

  • زلامید خاصیت روانکاری خودکار بیشتری در مقایسه با PA6G  دارد.
  • در قیاس با سایر پلی آمیدها زلامید حدود 10 برابر مقاومت بالاتر در برابر سایش و حدود 50% ضریب اصطکاک پایین تری دارد.
  • عمده کاربرد این نوع پلی آمید برای موارد صنعتی که با سایش و اصطکاک بالا سرو کار دارند و با مواردی که امکان روانکاری و روغن کاری قطعه وجود ندارد می باشد. این پلی آمید می تواند جایگزین مناسبی برای آلمینیوم ، برنج و فسفربرنز باشد.

قیمت زلامید

زلامید یکی از کاربردی ترین انواع پلی آمید است که در صنایع بسیار مختلف، کاربرد های فراوان دارد. یکی از مهم ترین معیار های خرید این ماده اولیه بی نظیر برای تولید محصولات مختلف نیز قیمت مناسب آن است و همه تولید کنندگان مختلف دوست دارند که زلامید مورد نیاز خود را با قیمت روز و با قیمت پایین خریداری کنند تا در کار خود سود بیشتری کرده باشند. شما میتوانید این محصول را با بالاتری کیفیت و بدون نگرانی برای قیمت بالای زلامید، این محصول را در مرجع خرید اینترنتی آهن آلات و پلیمر های ثامن تجارت خریداری فرمایید.

قیمت پلی استال

کاربرد خرید زلامید:

این نوع پلی آمید همانطور که قبلا اشاره شد، پلی آمید مهندسی پرکاربردی است که عمده مصرف آن برای مواردی است که نیاز به روانکاری خودکار وجود دارد. در حالت کلی عمده کاربرد زلامید مربوط به صنایع زیر می باشد:

  1. صنعت بسته بندی
  2. ماشین آلات صنعتی
  3. مهندسی مکانیک
  4. صنعت خودرو

نکات ایمنی در رابطه با زلامید:

استفاده از پلی آمید PA6G+oil در صنایع غذایی توصیه نمی شود زیرا در تماس با مواد خوراکی این نوع پلی آمید می تواند سرطان زا و خطر آفرین باشد.

محصولات زلامید موجود در بازار:

1) میلگرد

میلگردهای وارداتی آلمانی زلامید در ضخامت در سایزهای  60 الی 200 میلی متر به رنگ زرد موجود می باشد.

2) ورق

ورق های وارداتی آلمانی زلامید در ضخامت های 10 الی 60 میلی متردر ابعاد 2*1 متر به رنگ زرد موجود می باشد.

3) بوشن (لوله)

بوشن یا همان لوله های زلامید در ابعاد و ضخامت های مختلف در طول های 15 ، 20 و 30 سانتی متری موجود می باشد.

4) انواع قطعات

از میلگرد ، ورق و لوله های زلامید جهت تولید انواع قطعات که نیاز به روانکاری خودکار دارند یا با سایش بالایی سروکار دارند استفاده می شود مانند: ساخت انواع چرخ دنده، کوپلینگ ، قرقره و سایر قطعات.

خرید میلگرد و ورق زلامید

قیمت زلامید

در وب سایت ثامن تجارت، ضمن مشاهده قیمت انواع زلامید چین و آلمان که به صورت روزانه بارگزاری می شود، جهت استعلام قیمت و موجودی انواع میلگرد، ورق و بوشن زلامید و خرید زلامید با کیفیت با کارشناسان ثامن تجارت تماس بگیرید.