آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ورق لاستیکی آجدار ضخامت ورق لاستیکی آجدار

آلیاژ قیمت (تومان)
توضیحات

ورق لاستیکی آجدار، یکی از انواع ورق های لاستیکی است که سطح صاف و صیقلی ندارد و به دلیل برجستگی هایی که بر روی آن قرار دارد، اصطکاک ایجاد میشود و همچنین به صورت یک رو و دو رو آجدار تولید میشود. این ویژگی مزیت های زیادی دارد، از جمله اینکه ضد صدا، ضد لغزش، عایق سرما و گرما، ضربه گیر و لرزه گیر است. تولید کنندگان ورق لاستیکی در کشور بسیار زیاد است. سایت ثامن تجارت بهترین مرکز فروش لاستیک ورقی، رولی، سیلیکونی و … است. اگر می خواهید از قیمت ورق لاستیکی آجدار، صنعتی، لاستیک کفپوش مطلع شوید، فروشگاه ثامن تجارت بهترین مرجع است.

ورق لاستیکی چیست؟

ورق لاستیکی آجدار، یکی از دسته محصولاتی که در تولید بسیاری از محصولات مختلف در کارخانه ها و همچنین در تولید بسیاری از قطعات مختلف و پرکاربرد کارایی دارند، محصولات لاستیکی هستند که حتما با آنها و برخی از مهم ترین آنها آنشا هستید. ورق های لاستیکی، از دسته پرکاربرد ترین محصولات لاستیکی هستند که در کار های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و برای تولید بسیاری از محصولات و قطعات مختلف، کارایی دارند.

ورق لاستیکی آجدار چیست؟

در میان انواع مختلف ورق های لاستیکی، یکی از محبوب ترین آنها، ورق های لاستیک آجدار هستند که به دلیل آج ها و شیار هایی که در رویشان دارند، کاربرد های بسیار زیادی دارند و در صنایع بسیار متنوعی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب در وب سایت ثامن تجارت، قصد داریم تا بیشتر با این محصول پرکاربرد و محبوب آشنا شویم.

ویژگی ورق های لاستیکی آجدار

لاستیک آجدار از دسته محبوب ترین و پر کاربرد ترین محصولاتی هستند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار میگیرند. این محصول پرکاربرد در واقع نوعی پلیمر سفت و انعطاف پذیر است که در برابر حرارت نیز مقاومت بسیار خوبی دارد و این موضوع باعث می شود تا از آن در تولید بسیاری از محصولات استفاده شود.

ورق های لاستیک آجدار نیز نوعی از این ورق ها هستند که به دلیل آج هایی که در روی سطح آنها وجود دارد، مزایایی به آن اضافه می شود. این آج ها میزان اصطکاک را بالا برده و باعث می شوند که لاستیک کمی سخت تر سر بخورد. به همین دلیل است که لاستیک وسایل نقلیه را نیز با آج درست می کنند تا از سر خوردن آن جلوگیری کنند.

روش تولید ورق لاستیکی آجدار :

رول های لاستیکی آجدار به دو صورت تولید میشود :

  • روش کلدرینگ
  • روش پرسی

در روش اول مواد خام از بین رول های چرخان دستگاه کلندر عبور می کند و ورق های لاستیکی آجدار با ضخامت 1-20 میلی متر تولید میشود. این روش به صرفه و اقتصادی است؛ زیرا مواد خام مقاوم به ساییدگی، قیمت بالایی دارند. تولید ورق های لاستیکی در ضخامت ها بالا از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

در روش دوم تولید ورق لاستیکی آجدار، یعنی پرسی؛ مواد اولیه از دستگاه پرس عبور داده میشود و به صورت ورق هایی با ضخامت حداقل 10 سانتی متر تولید میشوند.

کاربرد های ورق لاستیکی آجدار :

  • تولید انواع قطعات لاستیکی، پلیمری، کامپوزیتی و سیلیکونی
  • تولید نوار های لاستیکی و سیلیکونی
  • ضربه گیر
  • کوپلینگ
  • روکش چرخ
  • روکش رولیک و غلطک
  • واشر آب بندی
  • تولید لاستیک های مختلف مثل لاستیک مواد غذایی، ضد روغن، ضد حرارت یا ضد سایش

قیمت ورق لاستیکی آجدار

یکی از مهم ترین معیار هایی که در تولید محصول برای شرکت ها و کارخانجات مختلف حائز اهمیت است، مسئله قیمت خرید مواد اولیه و مورد نیاز برای تولید محصول است. همه شرکت ها دوست دارند تا محصول خود را با قیمت مناسب تری تولید کنند تا هم بتوانند آن را با قیمت مناسب تر در اختیار مشتری قرار دهند و هم بتوانند و سود خالص خود را افزایش دهند.

اگر برای تولید محصولات مختلف خود به ورق های لاستیکی مختلف مثل ورق لاستیکی آجدار نیاز دارید، می توانید خرید این محصول را در ثامن تجارت؛ مرجع خرید اینترنتی آهن آلات و پلیمر های مختلف، انجام دهید و ورق های لاستیکی مختلف را با بالاترین کیفیت و قیمت روز خریداری فرمایید و از آنها در تولید محصولات خود استفاده کنید.

خرید ورق لاستیکی آجدار

همانطور که گفته شد، ورق های لاستیک آجدار در تولید بسیاری از محصولات مختلف کاربرد دارند و شما میتوانید آنها را در بسیاری محصولاتی که استفاده می کنید ببینید. اگر برای تولید محصولات مختلف تولیدی خود به ورق لاستیکی آجدار آن نیاز دارید، می توانید ورق های لاستیکی آجدار را با بالاترین کیفیت، قیمت روز و انواع ابعاد مختلف را در سایت فروش اینترنتی آهن آلات و پلیمر ثامن تجارت، خریداری فرمایید و از آن در تولید محصولات خود استفاده کنید.

 

سوالات متداول

ورق لاستیکی آجدار چیست؟

این محصول پرکاربرد در واقع نوعی پلیمر سفت و انعطاف پذیر است که در برابر حرارت نیز مقاومت بسیار خوبی دارد و این موضوع باعث می شود تا از آن در تولید بسیاری از محصولات استفاده شود.

کاربرد مهم ورق لاستیک اجدار چیست؟

تولید نوار های لاستیکی و سیلیکونی