آخرین بروزرسانی: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone

مفتولی

توضیحات

محصولات مفتولی از جمله آلیاژهای بسیار پراستفاده هستند. مفتول‌ها به عنوان محصولات مادر شناخته می شود و در اکثر صنایع به آن ها نیاز می شود. برای ساخت تجهیزات و محصولات گوناگون و به وفور در ساختمان سازی و صنایع مختلف دیگر از آن‌ها استفاده می‌کنند.توری، رابیتس، سیم خاردار و آرماتور، مش و … از جمله انواع این محصول هستند که هر کدام نرخ خود را دارند. از این رو برای اطلاع از قیمت محصولات مفتولی با کارشناسان فروشگاه آنلاین ثامن تجارت در تماس باشید.

انواع محصولات مفتولی

به طور کلی مفتول ها دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و به راحتی می توانند فشارهای بالا را تحمل کنند. محصول های مفتولی دارای طول و دوام عمر بالایی بوده به راحتی می توانند تا 50 سال و در برخی از مواقع بیشتر از آن عمر کنند.

محصولات مفتولی

انعطاف پذیری و قابلیت شکل پذیری آن ها بسیار خوب است و به راحتی فرم داده شده و به اشکال گوناگون تبدیل می شوند. این محصول کاربردی براساس سایز، روش تولید، برند کارخانه و … به انواع مختلفی می شود که در ادامه شما را با آن ها آشنا می کنیم تا در زمان خرید محصولات مفتولی مناسب ترین نوع را انتخاب کنید.

مفتول گالوانیزه

مفتول های گالوانیزه دارای لایه ای از فلز روی می باشد که به روش الکترولیز در اطراف آن پیچیده شده است. این نوع در دو نوع سرد و گرم در بازار موجود است که مفتول گالوانیزه گرم دارای ضخامت بیشتری از فلز روی می باشد که این امر موجب شده تا بیشتر بتواند در برابر رطوبت و فرسایش مقاومت کنند.

مفتول گالوانیزه

از جمله کاربردهای مفتول گالوانیزه می توان به صنایع زیر اشاره کرد:

  • صنایع کشاورزی
  • صنایع باغداری
  • ساخت توری های صنعتی
  • رابیتس بندی
  • و …

مش

مش ها شبکه ای از محصولات مفتولی و میلگردها با قطر 6 تا 10 میلی متر هستند که از طریق جوشکاری به هم وصل شده اند. از آن ها برای مسلح کردن بتن فونداسیون در کف و دیوارها و برای ساخت پل و جاده ها استفاده می کنند.

مش از انواع محصنولات مفتولی

توری

توری ها از جمله محصولات مفتولی است که از نظر ساخت به دو دسته تقسیم می شود. دسته اول از طریق توری ورقه ای ساخته می شوند. دسته دوم با سیم مفتول ساخته شده که کاربرد بالای داشته و با توجه به قطر مفتول، نوع بافت، جنس و شکل در انواع گوناگونی تقسیم می شوند. در یک دسته بندی کلی، توری ها در انواع مختلفی تقسیم می شود که شامل موارد زیر است:

  1. توری حصاری
  2. توری مرغی
  3. توری گابیون

رابیتس

این نوع از ورق گالوانیزه ساخته می شود. پس تغییر در قیمت ورق های گالوانیزه در قیمت رابیتس نیز تاثیرگذار است. رابیتس ها از جمله ورق های شبکه ای بوده که دارای کشش عرضی بوده و تولید محصولات مفتولی رابیتس از طریق پرس کاری ورق گالوانیزه گرم است. در حوزه سقف کاذب از آن بسیار استفاده می کنند.

رابیتس جز انواع محصولات مفتولی

سیم خاردار و آرماتور

سیم های خاردار به عنوان یک ابزار حفاظتی بوده و به دو صورت حلقوی و خطی تولید می شود. سیم آرماتور از جمله محصولات مفتولی می باشد که از جنس فولاد بوده و برای قالب بندی و آرماتوربندی در پروژه های ساختمانی از آن استفاده می کنند.

قیمت محصولات مفتولی

بدون شک قیمت هر کدام از محصول های مفتول برای افرادی که با آن سر و کار دارند، مهم است. هر کدام از انواع آن در سایز و ابعاد گوناگونی در بازار موجود است که قیمت آن ها با هم متفاوت است. از این رو برای اطلاع از قیمت انواع محصول های مفتولی از جمله مش، توری، سیم آرماتور و خاردار، مفتول گالوانیزه و رابیتس با کارشناسان سایت ثامن تجارت در تماس باشید.

خرید محصولات مفتولی

افرادی که در صنایعی همچون ساختمان سازی، راهسازی، پتروشیمی، پزشکی، کشاورزی و دامپروری، ساخت تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و … فعالیت دارند، به خرید انواع مفتول ها نیاز دارند. البته کیفیت مفتول های خریداری شده بسیار مهم است. از این رو شما برای خرید محصولات مفتولی می توانید با فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت در ارتباط باشید.