آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فیبر نسوز برند آلمان

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
3_50 شیت 2000*1000 کیلوگرم تماس بگیرید

فیبر نسوز برند ایران

دوشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
3_100 شیت 2000*1000 کیلوگرم 270,000

فیبر نسوز برند چین

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
8 شاخه 1 متری شاخه تماس بگیرید
10 شاخه 1 متری شاخه تماس بگیرید
15 شاخه 1 متری شاخه تماس بگیرید
20 شاخه 1 متری شاخه تماس بگیرید
25_200 شاخه 1 متری کیلوگرم تماس بگیرید
5_50 شیت 2000*1000 کیلوگرم تماس بگیرید
توضیحات

قیمت فیبر نسوز برای تولیدکنندگان عایق که از این محصول به طور گسترده استفاده می کنند، بسیار مهم است. از ویژگی های این محصول به قیمت پایین و عمر بالای آن می توان اشاره کرد. از این رو در حال حاضر از آن در صنایع برق و الکترونیک تا ساختمان سازی استفاده می شود. این محصول در انواع گوناگون مانند فیبر استخوانی در بازار موجود است. در این مطلب از سایت ثامن تجارت شما را با قیمت و خرید فیبر نسوز فایبرگلاس، استخوانی نخ دار و … آشنا می کنیم.

فیبر نسوز چیست؟

به طور کلی فیبر نسوز آن دسته از دیرگدازها می باشد که به عنوان عایق های حرارتی و شیمیایی در تجهیزاتی که با دمای بالا در ارتباط هستند، استفاده می شود. همچنین آن زیست سازگار بوده، پایداری بالایی در برابر حرارت و خوردگی داشته و قیمت فیبر نسوز ارزان می باشد. از جمله ویژگی ها و مشخصات آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چگالی بسیار پایین
 • جذب رطوبت پایین
 • هدارت حرارتی و ذخیره سازی انرژی پایین
 • مقاومت مکانیکی پایین
 • توانایی تراشکاری، برشکاری و فرزکاری
 • تغییرات ابعادی و دفرمگی پایین در مواجهه با حرارت

معرفی انواع فیبر نسوز پرکاربرد در صنعت

به طور کلی این محصول دارای مقاومت بسیار بالای در برابر شرایط محیطی می باشد. توانایی مقاومت بسیار بالای در برابر شوک های حرارتی، رطوبت و الکتریکی و همچنین آسیب های مکانیکی چون ضربه، سایش و خراش دارد. تمامی این عوامل موجب شده است که انواع این ماده در بازار موجود باشد و هر کدام در قیمت فیبر نسوز موثر باشند. در ادامه شما را با انواع آن آشنا می کنیم.

فیبر نسوز فایبر گلاس

این نوع فیبر به صورت ورقه ای از مواد شیشه ای فیبر آغشته به رزین تحت فشار و دمای بالا تهیه می شود. تحمل حرارتی تا 220 درجه سلسیوس و جریان برق تا 30kv/mm ولتاژ از مهم ترین ویژگی های آن است. از فیبر فایبرگلاس در عایق های صنایع زیر استفاده می کنند.

 1. مکانیکی
 2. الکتریکی
 3. الکترونیکی
 4. سفت کننده های FPC
 5. پدهای حفاری PCB
 6. دقت دنده های سیاره ای
 7. تخته های عایق حرارتی ترانسفورماتور
 8. چرخ دنده سنگ زنی

فیبر نسوز نخ دار

در ساخت این محصول مانند فیبر نسوز استخوانی از کتان ریز بافت، پارچه های پنبه ای، کاغذ سلولز، پارچه های شیشه ای و پارچه های نساجی مصنوعی استفاده می کنند. از ویژگی های آن می توان به مقاومت در برابر ضربه و جذب پایین آب و روغن اشاره کرد. از استفاده اصلی آن می توان به تابلوسازی برق و الکترونیک اشاره کرد. در ضمن قیمت فیبر نسوز این نوع نیز مقرون به صرفه می باشد.

فیبر استخوانی

یکی از متداول ترین فیبرهای نسوز، فیبر استخوانی می باشد که برای تولید ورق های کاغذ کرانت و رزین فنولیک استفاده می شود. جنس ورقه های آن بسیار سخت بوده و دارای تراشکاری خوبی است. از جمله مهم ترین ویژگی ها آن می توان به جذب پایین آب، عایق بودن در برابر الکتریسیته و مقاومت حرارتی تا دمای 150 درجه سلسیوس اشاره کرد. قیمت فیبر استخوانی با فیبر نخ دار در یک رنج می باشد.

عوامل موثر در خرید و قیمت فیبر نسوز 1400

شما برای خرید اینترنتی فیبر نسوز و فیبر صنعتی باید حتما ابتدا به نیاز خود توجه کنید و متناسب با نیازتان یکی از انواع آن را انتخاب کنید. به طور کلی یک فیبرنسوز باکیفیت و درجه یک دارای ویژگی های زیر است:

 • داشتن چگالی و وزن سبک
 • داشتن کمترین میزان جذب رطوبت
 • داشتن قابلیت تراش و فرز
 • داشتن ابعاد و ضخامت یکنواخت
 • نداشتن هیچ گونه زدگی، سوراخ و پارگی
 • مقاومت در برابر تراکم بالا

نتیجه گیری

در این مطلب شما را با انواع فیبر نسوز فایبرگلاس، فیبر استخوانی و نخ دار و فیبر صنعتی اشنا کردیم. شما برای خرید آنلاین و اطلاع از قیمت فیبر نسوز می توانید به فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت مراجعه کنید.