آخرین بروزرسانی: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02137163
tellphone

توری نوع توری

سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
ضخامت حالت واحد فروش قیمت (تومان)
2 رول برگ تماس بگیرید
2/5 رول برگ تماس بگیرید
2/8 رول برگ تماس بگیرید
3 رول برگ تماس بگیرید
2 رول برگ تماس بگیرید
2/5 رول برگ تماس بگیرید
2/8 رول برگ تماس بگیرید
3 رول برگ تماس بگیرید
2 رول برگ تماس بگیرید
2/5 رول برگ تماس بگیرید
2/8 رول برگ تماس بگیرید
3 رول برگ تماس بگیرید
توضیحات

یکی از محصولات مفتولی که به وسیله مفتول ها تولید می شوند، فنس های توری هستند که در حفاظت کاربرد های بسیار زیادی دارند. توری حصاری یا فنس، به وسیله ای بافته شده از مفتول فلزی گفته می شود که در قطر ها با اندازه های مختلف تولید می شود و همچنین چشمه های مختلفی دارد. از فنس توری بیشتر در انواع اقسام حصار کشی استفاده می شود. در ادامه این مطلب در وب سایت ثامن تجارت، قصد داریم تا شما را با فنس های توری و کاربرد های آنها آشنا کنیم.

قیمت فنس توری

قیمت فنس توری: محصولات مفتولی یکی از پرکاربرد ترین انواع محصولات آهنی هستند که در کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. محصولات مفتولی از دسته محصولات آهنی هستند که سیم هایی با جنس های مختلف هستند و از آنها در تولید بسیاری از محصولات مختلف مورد استفاده قرار میگیرد.

فنس توری چیست؟

مفتول های مختلفی همچون مفتول های سیاه، مفتول های گالوانیزه و مفتول ها با روکش PVC همه از دسته انواع مختلف مفتول ها هستند که از هر کدام آنها نیز می تواند توری های حصاری یا فنس را تولید کرد. فنس در واقع نوعی محصول است که از مفتول به صورت ضربدری بافته می شود. در توری ها مفتول به صورت ضربدری به هم بافته می شود و در اندازه ای تولید می شود که مثل یک دیوار عمل کند و از ورود افراد، جانوران یا چیز های دیگر به منطقه ای که می خواهید جلوگیری کند.

مشخصات فنس توری

توری های حصاری دارای مشخصات متفاوتی بوده که کاربرد آن ها را مجزا می نماید. از لحاظ جنس این محصولات به سه دسته فنس های توری با مفتول سیاه، توری های حصاری با مفتول گالوانیزه و فنس توری با مفتول گالوانیزه روکش PVC تولید و روانه بازار مصرف می شوند. همچنین مفتول گالوانیزه دارای ضخامت های 2 تا 3 میلی متری بوده و در سایزهای متداول چشمه بسته به نوع مصرف تولید می شوند.

قیمت فنس توری

فنس های توری برای تولید انواع حصار برای هر مکانی که نیاز دارید تا ورود دیگران را به آن ممنوع کنید، کاربرد دارند و همیشه در خرید همچین محصولی که باید به اندازه زیادی از آن را خریداری کنید تا بتوانید تمامی محیط منطقه مورد نظر خود را بپوشانید، قیمت محصول، معیار بسیار مهمی است که باید به آن دقت داشته باشید و به آن اهمیت دهید.

برای خرید فنس توری می توانید از طریق ثامن تجارت؛ مرجع خرید اینترنتی آهن آلات مختلف اقدام کنید و فنس توری مورد نیاز خود را به هر مقدار که نیاز دارید، با کیفیت بالا و قیمت روز خریداری کنید و در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی کنید. در نهایت قیمت فنس توری متری و کیلویی براساس سایز و نوع و برند آن ها متفاوت می باشد. برای مثال فنسی با قطر و سایز کوچک تر قیمت بالاتری داشته و چنانچه از فولادهای ضدزنگ نیز تولید شود نسبت به سایر فولادها هزینه بالاتری خواهد داشت بنابراین پیش از خرید این محصول باید نسبت به استفاده و کارایی آن اطلاعات دقیقی داشته باشید.

قیمت فنس توری

کاربرد های توری حصاری (فنس)

همانطور که گفته شد، از فنس توری بیشتر برای حفاظت از یک منطقه یا جدا سازی دو منطقه از یک دیگر استفاده می شود. فنس توری به دلیل امنیت بالا و مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی و نصب آسان، بهترین وسیله برای انجام این کار است. برخی از مهم ترین کاربرد های توری حصاری عبارتند از:

  • جدا کردن دو زمین ورزشی از یکدیگر
  • جدا کردن بازیکنان و تماشاچیان در زمین های ورزشی
  • جهت برقراری امنیت در یک منطقه مسکونی
  • جهت غیرقابل دسترسی کردن یک منطقه
  • درست کردن لانه برای حیوانات مختلف
  • جلوگیری از ورود افراد به مکان های خطرناک
  • حصار کشی در زمین های کشاورزی و باغ ها
  • در ساختمان های در حال ساخت جهت محافظت از کارگران در برابر سقوط
  • استفاده در مناطق نظامی
  • کاربرد در مناطق صنعتی

خرید فنس توری

همانطور که می بینید فنس ها کاربرد های زیادی برای حفاظت دارند و برای کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. اگر نیاز به خرید این محصول پرکاربرد دارید، می توانید خرید خود را در فروشگاه اینترنتی آهن آلات و پلیمر ثامن تجارت انجام دهید و توری های حصاری را با قیمت روز خریداری فرمایید.

سوالات متداول

1.فنس توری چیست؟

مفتول های مختلفی همچون مفتول های سیاه، مفتول های گالوانیزه و مفتول ها با روکش PVC همه از دسته انواع مختلف مفتول ها هستند.

2.جنس فنس های توری از چیست؟

از لحاظ جنس این محصولات به سه دسته فنس های توری با مفتول سیاه، توری های حصاری با مفتول گالوانیزه و فنس توری با مفتول گالوانیزه روکش PVC تولید و روانه بازار مصرف می شوند.