آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فولاد سردکار 1.2842 وزن فولاد سردکار 1.2842

قیمت (تومان)
توضیحات

فولاد 1.2842 (K720) نمونه ای از انواع فولاد‌های سردکاری است که در برابر حرارت ثبات بالایی از خود نشان می‌دهند. قیمت فولاد گرمکار گران‌تر از فولاد سردکار است و این تفاوت قیمت وابسته به کیفیت و میزان الیاژ ترکیب شده در ساختار فولاد است. اگر قصد خرید فولاد 1.2842 دارید، از طریق فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت نسبت به خرید مستقیم و بدون واسطه اقدام نمائید و از قیمت فولاد سردکار به‌صورت روزانه مطلع شوید.

معرفی فولاد آلیاژی 1.2842

اگر قصد خرید فولاد آلیاژی 1.2842 دارید، مسلما باید با نوع و ترکیبات ساختاری این محصول نیز آشنایی داشته باشید. در واقع ترکیبات ساختاری این فولاد‌های آلیاژی اهمیت زیادی دارند و باید فولاد مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته باشد. طبق آزمایش‌های انجام شده است، فولاد الیاژی 1.2842 ثبات بالایی در برابر عملیات حرارتی دارد و در برابر ترک خوردگی نیز مقاومت بالایی از خود نشان می‌دهد که به دلیل داشتن این خواص، قابلیت ماشین‌کاری بالایی داشته و مقاومت خود را در برابر سایش و سفتی حفظ کرده و کیفیت مناسبی دارند.

در واقع مقاطع ساخته شده با فولاد 1.2842 سختی یکنواختی دارند و از طریق سخت شدن دچار انحراف و تاب برداشتن نمی‌شوند. اغلب خرید این فولاد برای استفاده در صنایعی که نیازمند تحمل فشار زیادی هستند مناسب خواهند بود، چرا که میزان کربن ترکیب شده در فولاد الیاژی 1.2842 نزدیک به ۱٪ کربن است. همانطور که ابتدا اشاره کردیم، نام دیگر این فولاد، K720 است که با مشخصه 90MnCrV8 در میان فولاد‌های سردکار و گرمکار شناخته شده‌اند. از جمله مشخصات مهم این فولاد سخت عبارتند از:

  • دمای سخت کاری: ۷۹۰-۸۲۰
  • دمای آنیل کاری: ۶۸۰-۷۲۰

کاربرد آموتیت 2842

فروش فولاد آموتیت 2842 به صورت مستقیم از طریق بازرگانی ثامن تجارت انجام می‌شود و با توجه به کاربرد‌هایی که دارند برای استفاده در اکثر صنایع نیز مناسب هستند. در ادامه به صورت کلی به بیان کاربرد‌های این فولاد مقاوم خواهیم پرداخت.

  • ساخت ابزار آلات اندازه گیری
  • ساخت صفحات نر و ماده قالب‌ها
  • ساخت ابزار آلات و قالب‌های خم کاری
  • مناسب برای تراش دنده پیچ
  • و…

از جمله محصولاتی که با فولاد 2842 تولید می‌شوند و در دسته پر فروش‌ترین محصولات فولادی نیز قرار گرفته‌اند، عبارتند از:

میلگرد 2842

میلگرد 2842 مقاومت بالایی در برابر سایش دارند و لبه‌های بریده شده را به خوبی نگه می‌دارند. در واقع این فولاد دارای کیفیت خوبی است و برای مواقعی که هزینه فولاد ابزار حاوی کروم و کربن زیاد قابل توجه نیست، مناسب هستند. اغلب با استفاده از این فولاد می‌توان محصولاتی که ضخامتی بین ۰.۰۰۱ تا ۵۰ میلی‌متر دارند، به صورت سرد برش زد.

تسمه 2842

تسمه 2842 با سایز‌های ۲۰*۲۰ الی ۱۰۰*۳۰۰ به تولید می‌رسند و کاربرد‌های زیادی در صنایع مختلف دارند که مطابق با سایز و ابعا دلخواه خود می‌توانید این محصولات فولادی را خریداری کنید.

قیمت فولاد سردکار 2842

فروش فولاد k720 در فروشگاه بزرگ ثامن تجارت به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می‌شود که گروه‌های تولیدی مختلف می‌توانند به راحتی بهترین محصولات را از تولید کننده خریداری کنند. مسلما قیمت فولاد آلیاژی 2842 در بازرگانی ثامن تجارت ارزان تر از دیگر مکان‌ها خواهد بود چرا که هزینه‌های اضافی اعم از مالیات، اجاره کارگاه و… از قیمت اصلی محصول کاسته خواهد شد و شما تنها هزینه مواد اولیه و ساخت فولاد را پرداخت خواهید کرد.