آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فولاد سردکار 1.2767 وزن فولاد سردکار 1.2767

قیمت (تومان)
توضیحات

فولاد 1.2767 یا k600 در دسته فولاد سردکار و گرم کار قرار گرفته است و به دلیل داشتن عناصری مشخص در ساختار خود، در برابر حرارت و سایش مقاومت تثبیت شده ای دارند. اگر قصد خرید انواع فولاد سردکار و گرم کار دارید، ما به شما خرید از طریق فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت پیشنهاد می دهیم. این بازرگانی انواع فولاد را با نازل ترین قیمت به فروش می رساند که قبل از خرید بهتر است تا با کارشناسان سایت مشورت کنید.

معرفی فولاد 1.2767

فولاد 1.2767 که به فولاد ابزار نیز معروف است، دارای مقدار کربن زیادی است که این میزان کربن آن از حد استاندارد عبور کرده است. در واقع افزایش میزان کربن سبب شده است تا این فولاد مقاومت بالایی در برابر ضربه از خود نشان دهد و همچنین سبب ایجاد مقاومت بالا در برابر فشار، سختی و سایش شده است. برای آنیل کاری، فولاد آلیاژی 2767 به مدت ۲ ساعت در دمای ۶۱۰ الی ۶۵۰ نگهداری می کنند و زمانی که دما به ۶۰۰ درجه می رسد، با سرعت ۱۰ الی ۲۰ درجه در کوره سردکاری می کنند. از این فولاد برای ساخت محصولات مختلفی استفاده می کنند که در ادامه به آن پرداخته‌ایم:

  • میلگرد 2767: این میلگرد عمدتا با قطر ۵۰ الی ۱۰۰ میلی متر تولید می شود.
  • تسمه 2767: تسمه فولادی ۲۷۶۷ دارای عرضی بین ۶۰ الی ۴۰۰ میلی متر است و با ضخامت  ۱۰ الی ۱۰۰ متر به تولید می رسند.

اگر قصد تولید محصولات فولادی را دارید، به عنوان یک تولید کننده حتما باید در نظر داشته باشید که محصولات ابزار سردکار و گرمکار یا چه میزان ترکیباتی به تولید رسیده اند. در ادامه میزان عناصر موجود در فولاد 1.2767 را ذکر کرده‌ایم:

  • کربن: 5%
  • منگنز: 0.5%
  • کروم: 1. 5%
  • سیلیسیم: 0.4%
  • نیکل: 4.30_2.80%
  • مولبیدن: 0.25%
  • مقدار ناچیز گوگرد و فسفر.

مشخصات فولاد 2767

فولاد 1.2767 یک فولاد ضد سایش و ضد زنگ موجود در دسته فولادهای ابزار است که برای ساخت ابزارهای صنعتی، ماتریس ها، قالب ها و قطعات دیگر استفاده می شود. این فولاد دارای مقاومت بسیار بالا در برابر سایش و استحکام بالای کششی است و در دماهای بالا نیز با خواص مکانیکی قابل قبولی همراه است. علاوه بر این، فولاد 1.2767 دارای خواص سخت شدنی مناسبی است و می توان آن را با فرآیندهای حرارتی مختلفی مانند حرارت دهی نرم کردن و ترمیم شدن، حرارت دهی نرمالایزینگ و حرارت دهی تنش زدایی کرد.

قیمت فولاد آلیاژی 2767

با توجه به نوسانات ارز، بازار، عرضه و تقاضا نمی توان قیمت فولاد 2767 را تخمین زد. در واقع قیمت محصولات فولادی تحت تاثیر نرخ مواد اولیه است و قیمت مواد اولیه نیز تحت تاثیر قیمت دلار هستند. جهت اطلاع از قیمت فولاد آلیاژی 2767 می توانید با شماره ۹۱۰۰۳۱۸۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و از قیمت روز انواع فولاد الیاژی مطلع شوید.

خرید فولاد 2767

اگر قصد خرید فولاد آلیاژی 2767 دارید، تنها خرید مستقیم از درب کارخانه این امکان را فراهم خواهد کرد تا با پرداخت کمترین هزینه، بهترین محصولات موجود در بازار آهن را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که خرید مستقیم از درب کارخانه ثامن تجارت، هزینه های گزاف و اضافی را حذف نموده و شما تنها هزینه مواد اولیه و تولید را پرداخت خواهید کرد.