آخرین بروزرسانی: چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فولاد ابزاری گرم کار W360 ضخامت فولاد ابزاری گرم کار W360

ابعاد قیمت (تومان)
توضیحات

قیمت فولاد w360: فولاد یکی از آلیاژ هایی است که انواع و اقسام آن به صورت روزانه در سراسر جهان به صورت بسیار گسترده و زیادی تولید می شوند و این آلیاژ پرکاربرد در شکل محصولات مختلف و در کاربرد های بسیار متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد. همه ما نام فولاد را شنیده ایم و این فلز ترکیبی تولید شده را به عنوان یک فلز پرکاربرد در صنعت می شناسیم

اما فولاد های آلیاژ بسیار مختلفی و زیادی وجود دارند که از آنها در انجام کار های مختلف و متفاوتی استفاده می شود وکاربرد های بسیار زیادی دارند. یکی از دسته فولاد های آلیاژی مختلف فولاد های ابزاری گرم کار هستند که در کاری های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از نمونه های آنها نیز، فولاد w360 می باشد. در ادامه این مقاله در وب سایت ثامن تجارت، قصد داریم تا شما را به طور کامل با فولاد آلیاژی w360 آشنا کنیم.

فولاد w360 چیست؟

فولاد w360، نوعی فولاد ابزاری گرم کار است که شرکت بهلر (BOHLER) آن را به صورت اختصاصی خود تولید می کند و به مشتریان خود می فروشد. از خواص و ویژگی های این فولاد می توان به سختی بالا، چقرمگی استثنایی، مقاومت در برابر تمپر یا دمای بالا، هدایت پذیری به شدت عالی، توانایی سرد شدن با آب و داشتن میکرو ساختار همگن اشاره کرد. شرکت Bohler این فولاد را به روش ESR و عملیات حرارتی ویژه تولید می کن و تحت گرید ISOBLOC به بازار عرضه می کند. در ادامه با مشخصات این فولاد کمی بیشتر آشنا می شویم.

مشخصات فولاد w360

  • دمای فرجینگ (Forging): 900 – 1100
  • دمای آنیلینگ (Annealing): 750 تا 800
  • دمای سختی پذیری (Hardening): 1050
  • محیط خنک کردن (Quench): روغن – حمام نمک – هوا
  • دمای برگشت (Tempering): 400 – 700

قیمت فولاد w360

قیمت فولاد w360

یکی از مهمترین نکاتی که سازندگان و مهندسان ساختمان به آن دقت می کنند، هزینه های اولیه برای خرید مواد و محصولات لازم برای پروژه ساختمانی شان است و به ای موضوع دقت زیادی دارند. زیرا می توانند با پایین نگه داشتن این هزینه، سود خود را در آخر زیادی کنند و پروژه را نیز با هزینه کمتری بسازند. اگر برای تکمیل پروژه های ساختمانی و عمرانی یا حتی تولید محصولات خود در صنایع مختلف به فولاد w360 نیاز دارید، می توانید بدون نگرانی برای قیمت، این فولاد را با بالاترین کیفیت از سایت فروشگاه اینترنتی آهن آلات ثامن تجارت تهیه کنید.

کاربرد های اصلی فولاد w360

  • قالب ها و پانچ ها در فورجینگ گرم و داغ
  • ابزار برای فشار با سرعت بالا
  • قالب های اکستروژن
  • پین های اصلی در قالب های دایکاست
  • کاربرد های ویژه در قسمتی از فرایند های صنعت پلاستیک

خرید فولاد w360

امروزه بسیاری از خرید ها به صورت اینترنتی انجام می شوند و مردم دیگر خرید های مختلف خود را از سایت های مختلف خریداری می کنند. اما یکی دیگر از انواع خرید که امروزه به صورت آنلاین انجام می شود، خرید های بزرگ و مهم برای محصولاتی است که تولید و صنعت به کار می روند.

همانطور که در بخش کاربرد های متوجه شدید، فولاد w360 یکی از کاربردی ترین انواع فولاد گرم کار است که در کار های بسیار زیادی از آن استفاده می شود و شما میتوایند این فولاد خاص را با کیفیت بسیار بالا، قیمت روز و در ابعاد مختلف و متفاوت در ثامن تجارت، مرجع خرید انواع آهن آلات خریداری فرمایید و هر میزان فولاد ابزاری گرم کار w360 که نیاز دارید را تهیه فرمایید و در زمان و هزینه بسیار زیادی صرفه جویی کنید.