آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

شش پر استیل آلیاژ 304

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز آلیاژ حالت واحد فروش قیمت (تومان)
17 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
22 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
24 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
27 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
30 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
32 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
34 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
36 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
40 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
42 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
50 304 6 متری کیلوگرم تماس بگیرید
توضیحات

قیمت شش پر استیل: میلگرد های شش پر، از دسته محصولات استیل هستند و در خانواده استیل ها قرار می گیرند. میلگرد های 6 پر دارای ابعاد بسیار دقیق و 6 ضلعی شکل هستند و تحمل وزن بسیار بیشتری نسبت به میلگرد های معمولی دارند و در ساخت و ساز پروژه های عظیم خیلی بیشتر به کار می آیند.

به طور کلی شش پر استیل در مقایسه با میلگرد های نورد گرم ساده، دارای تنش تسلیم و استحکام کششی بسیار بیشتر، ابعاد کوچکتر و در عین حال سختی بیشتر و سطح تمام شده بهتری دارند. در ادامه این مطلب در وب سایت ثامن تجارت شما را به طور کامل با شش پر های استیل آشنا کنیم.

شش پر استیل چیست؟

شش پر استیل، یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف است که دارای کارایی مطلوب و مقاومب بسیار بالایی است که توانسته آن را به جایگزین عالی برای محصولات مشابه خود باشد. شش پر استیل، در واقع یک نوع میلگرد است که به شکل 6 ضلعی تولید می شود و خواص فیزیکی و ویژگی های خاصی دارد که باعث می شود این محصول استیل، به یکی از محبوب ترین محصولات استیل در صنایع ساخت و ساز تبدیل شود.

شش پر های استیل استحکام کششی، تنش تسلیم، مقاومت برشی و قابلیت ارتجاعی بسیار زیادی دارند. قابلیت ماشین کاری این محصولات نیز به 70% میرسد و نقطه ذوب 1427 سانتی گرادی آنها، این محصولات را به ارزشمندی زیادی میرسانند. شش پر های استیل از آلیاژ های 321، 304، 316 و 420 تولید می شوند و انواع متنوعی دارند.

قیمت شش پر استیل

اندازه‌های شش پهلو استیل

شش پهلو در سایزهای مختلفی تولید می‌شود که از سایزهای پرفروش این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شش پر استیل 17
 • شش پر استیل 22
 • شش پر استیل 24
 • شش پر استیل 27
 • شش پر استیل 40
 • شش پر استیل 42
 • شش پر استیل 50

انواع شش پهلو استیل

فولادهای ضد زنگ بر اساس ساختار کریستالی خود به انواع زیر دسته بندی شده‌اند:

 • شش پهلو استیل ضد زنگ آستنیتی
 • شش پر استنلس استیل فریتی
 • شش پهلو زنگ نزن مارتنزیتی

در ادامه به بررسی و شرح ویژگی هر یک از این دسته‌ها اشاره خواهیم کرد.

انواع شش پهلو استیل

شش پهلو استیل ضد زنگ آستنیتی

بیش از 70 درصد از کل تولید شش پهلو شامل استیل ضد زنگ آستنیتی می‌باشد. خانواده فولاد آستنیتی از حداکثر 0.15 درصد کربن، حداقل 10.5 درصد کروم، 8 تا 12 درصد نیکل و منگنز برای حفظ ساختار خود در تمام دماها از دماهای پایین تا نقطه ذوب آلیاژ استفاده کرده است. محصولات این دسته دارای مقاومت زیادی در برابر خوردگی حفره‌‌ای و کلریدی می‌باشند. همچنین، استفاده از نیکل بیشتر، مقاومت بهتری را در برابر ترک خوردگی ناشی از تنش نمک‌ها ایجاد می‌کند. سری 300 شش پهلو استیل جزو این دسته می‌باشند.

شش پر استنلس استیل فریتی

محصولات خانواده فریتی در برابر خوردگی مقاومت بسیار بالایی از خود نشان داده‌اند؛ اما در عوض دارای دوام بسیار کم‌تری نسبت به گریدهای آستنیتی می‌باشند و با عملیات حرارتی سخت نخواهند شد. در تولید شش پر استیل فریتی بین 10.5 تا 30 درصد کروم استفاده شده است و مقدار نیکل آن کم است. بیشتر گریدهای این دسته، دارای مولیبدن می‌باشند.

شش پر استنلس استیل فریتی

شش پهلو زنگ نزن مارتنزیتی

خانواده فولاد مارتنزیتی به اندازه دو دسته دیگر توانایی مقاومت در برابر خوردگی را ندارند، اما بسیار قوی و سخت هستند و دارای قابلیت ماشین کاری خوبی می‌باشند. در ترکیب شیمیایی شش پهلو استیل مارتنزیتی 12 تا 18 درصد کروم، 0.2 تا 1 درصد مولیبدن، بدون نیکل و حدود 0.1 تا 1 درصد کربن به کار برده شده است. کربن موجود در ساختار این گرید، باعث افزایش استحکام آن شده است؛ اما محصولات این خانواده را کمی شکننده‌تر کرده است. بهتر است بدانید که گریدهای سری 400  فولادهای زنگ نزن مارتنزیتی می‌باشند.

عوامل موثر در تعیین قیمت شش پهلو استیل

قیمت شش پر استیل بسته به مشخصات ظاهری، خصوصیات فیزیکی و نیازهای مصرف کننده، متفاوت است. قیمت شش پهلو استیل تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گرفته است و به همین دلیل، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای آن تعیین کرد. از مهم‌ترین دلایل تاثیرگذار در لیست قیمت میلگرد شش پر استیل می‌توان موارد زیر را در نظر داشت:

 • کارخانه سازنده
 • کیفیت و استاندارد تولید
 • سایز و وزن
 • نرخ دلار
 • قیمت جهانی فلزات
 • میزان عرضه و تقاضا
 • هزینه نیروی انسانی
 • هزینه بارگیری و ارسال
 • شرایط بازارهای داخلی و خارجی
عوامل موثر در تعیین قیمت شش پهلو استیل

قیمت شش پر استیل

یکی از مهم ترین موضوعاتی که ذهن تمامی تولید کنندگان یا افراد در صنایع ساخت و ساز را درگیر می کند، این است که قیمت و هزینه های مواد و محصولات اولیه و مورد نیاز برای تولید محصولشان بالا نباشد. با پایین نگه داشتن هزینه های اولیه، تولید کنندگان می توانند محصولات خود را با هزینه کمتری تولید کنند و این باعث می شود که هم سودشان بالاتر برود و هم بتوانند محصولات خود را با قیمت کمتری در اختیار مشتری قرار دهند.

اگر برای تولید محصولات کارخانه و تولیدی خود به میلگرد های شش پر استیل نیاز دارید و دوست دارید که این محصول را با قیمت روز و مناسب خریداری فرمایید، می توانید خرید خود را در سایت فروش اینترنتی آهن آلات و پلیمر ثامن تجارت انجام دهید و بدون نگرانی از قیمت شش پر استیل، هر میزان از این محصول که نیاز دارید را خریداری کنید.

قیمت شش پر استیل

ویژگی های شش پر های استیل

ویژگی شش پر استیل به شرح زیر است:

 1. مقاومت در برابر مایعات اسیدی
 2. سطح ماشین کاری بسیار عالی
 3. مقاومت بالا در مواجهه با دمای بالا
 4. قابلیت کسب تلرانس دقیق تا 0.01 در ماشین کاری
 5. مقاومت در برابر پاشش تنگستن
 6. مقاومت در برابر هر گونه فرسایش در اثر رطوبت
 7. مقاومت نسبتا خود در خطر تابیدگی در جوشکاری و متال اسپری
ویژگی های شش پر های استیل

خرید شش پر استیل

شش پر های استیل در صنایع بسیاری کاربرد های فراوان دارند و تولید بسیاری از محصولات می توان آنها را جایگزین استفاده از انواع دیگر میلگرد ها کرد. به همین دلیل است که این محصول در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید میلگرد شش پر استیل را دارید، می توانید این کار را در ثامن تجارت؛ مرجع خرید اینترنتی انواع محصولات آهنی، فولادی و پلیمری انجام دهید و انواع شش پر استیل را با کیفیت ساخت بالا، قیمت روز و در ابعاد مختلف خریداری کنید و در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی کنید.