آخرین بروزرسانی: چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

کوپلینگ لاستیکی ضخامت کوپلینگ لاستیکی

آلیاژ قیمت (تومان)
توضیحات

خرید کوپلینگ لاستیکی : به طور کلی لاستیک کوپلینگ در سیستم های انتقال نیرو، با هدف  گرفتن ضربه و افزایش طول عمر موتور و شافت استفاده می شود و وظیفه ای  گرفتن ضربه های آنی و ارتعاش را به سیستم انتقال نیرو دارد. البته لازم به ذکر است که با توجه به محل استفاده های آن دارای طراحی های گوناگون و انواع متفاوت است.

کوپلینگ به نقل از ویکی پدیا:

کوپلینگ (به انگلیسی: Coupling) قطعه‌ای است که برای اتصال دو شفت به یکدیگر استفاده می‌شود.[۱] یکی از موارد استفاده آن در راه‌آهن است، هنگامی که می‌خواهند دو ریل را را به یکدیگر متصل کنند.

در این مطلب از سایت ثامن تجارت شما را با تولید، ضربه گیر و قیمت لاستیک کوپلینگ پمپ، خورشیدی، 6 پر، kb و hrc آشنا می کنیم و در مورد اطلاع از به روز ترین قیمت کوپلینگ پلاستیکی به صورت مفصل توضیح می دهیم.

لاستیک کوپلینگ چیست؟

کوپلینگ لاستیکی یک قطعه ای است که برای اتصال بین دو شیفت به یکدیگر استفاده می شود. جنس این قطعه با توجه به کارکرد و نوع ارتعاشی که به آن وارد می شود، از متریال های nr، nbr، sbr و cr در شرایط های گوناگون انتخاب می شود. از این رو قیمت خرید کوپلینگ لاستیکی با توجه به متریال آن ها متفاوت است.

ضربه گیر لاستیکی کوپلینگ از نوع انعطاف پذیر بوده که از جنس لاستیک مصنوعی می باشد. از این ماده در سیستم های انتقال نیرو و در تمامی صنایع دیگر به صورت وسیع استفاده می کنند. همچنین از آن در مکان های استفاده می شود که لازم است نیروی منتقل شود و ضربات به وجود آمده از راه اندازی و یا توقف ناگهانی تجهیزات را متوقف نمایید.

خرید انواع کوپلینگ لاستیکی

به طور کلی خرید کوپلینگ ها به سه دسته کلی زیر تقسیم می شوند:

 1. کوپلینگ های لاستیکی به همراه فلز
 2. کوپلینگ های لاستیکی بدون فلز یا لاستیک کوپلینگ ها
 3. کوپلینگ های پلی اورتان

در ضمن این قطعه با توجه به شکل هندسی شان در نام های متفاوت نام گذاری می شود که قیمت کوپلینگ لاستیکی در هر کدام از انواع متفاوت است. انواع این قطعه شامل موارد زیر است:

 • لاستیک گوپلینگ خورشیدی
 • لاستیک کوپلینگ پمپ
 • لاستیک کوپلینگ 6 پر
 • و …

خرید کوپلینگ لاستیک

تولید لاستیک کوپلینگ

در فرایند تولید این قطعه از متریال و جنس های متفاوتی استفاده می کنند که این مواد در قیمت خرید کوپلینگ لاستیکی موثر است. که با توجه به شرایط و محیط کارایی و نوع ضربه و ارتعاشی که به آن وارد می شود از پلیمرهای پلاستیکی زیر استفاده می کنند:

کاربرد خرید کوپلینگ چیست؟

از کوپیلینگ لاستیکی در صنایعی چون خودروسازی و ماشین آلات، صنایع لاستیک سازی، صنایع غذایی، پزشکی، صنایع پتروشیمی، صنایع فولاد، متالوژی و بیشتر در دستگاه های صنعتی استفاده می شود. قیمت کوپلینگ پلاستیکی با توجه به کاربردهای گسترده آن برای تمامی صنایع مقرون به صرفه است. این نوع سیستم های صنعتی شامل موارد زیر است:

 • پمپ های زیر آب
 • فن ها
 • جرثقیل ها
 • تجهیزات کشاورزی
 • پمپ ها و موتورهای سانتریفیوژها
 • موتورهای احتراق داخلی
 • توربین های بخار
 • کمپرسورها
 • پمپ ها و کلوز پمپ ها

جدول انتخاب کوپلینگ

قطر بزرگ DH mm شفت Bore diameter mm گشتاور Torque (T total) N.m گشتاور ماکزیمم Max Torque N.m دور ماکزیمم Max speed 1/min
۳۰ ۶-۱۶ ۷٫۵ ۱۵ ۱۹۰۰۰
۴۰ ۶-۲۴ ۱۰ ۲۰ ۱۹۰۰۰
۵۴ ۹-۲۴ ۲۶ ۵۲ ۱۴۰۰۰
۶۵ ۱۰-۲۸ ۷۰ ۱۴۱ ۱۱۸۰۰
۸۰ ۱۲-۳۸ ۱۴۲ ۲۸۳ ۹۵۰۰
۹۵ ۱۴-۴۲ ۱۹۸ ۳۹۵ ۸۰۰۰

خرید اینترنتی و قیمت کوپلینگ پلاستیکی امروز

لاستیک کوپلینگ پمپ ا رابر کوپلینگ دارای توانایی قابلیت اتصال دو قطعه دوار و انتقال گشتاور از یک شفت محرک به یک شفت متحرک است. در ضمن این قطعه دارای قابلیت کاهش ضربه و لرزش از منبع قدرت به سایر بخش ها می باشد. شما برای اطلاع از قیمت خرید کوپلینگ لاستیکی خورشیدی، پمپ، پر، kb و hrc می توانید به سایت ثامن تجارت مراجعه کنید.

 

سوالات متداول

لاستیک کوپلینگ چیست؟

یک قطعه ای است که برای اتصال بین دو شیفت به یکدیگر استفاده می شود.

مهم ترین کاربرد خرید کوپلینگ لاستیکی چیست؟

استفاده در تجهیزات کشاورزی