آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

فولاد آموتیت وزن فولاد آموتیت

قیمت (تومان)
توضیحات

فولاد آموتیت یا فولاد سردکار 1.2510 که با نام بهلری k460 نیز شناخته می‌شود، فولادی بی نظیر و مقاوم در برابر درجه حرارت‌های مشخص شده هستند. هر تولید کننده با خرید این قبیل از فولاد‌های سردکار، ابزار آلات مناسب را به تولید می‌رساند. اگر قصد خرید فولاد سردکار 1.2510 دارید، از طریق شماره تماس‌های داخل سایت با کارشناسان فروش ثامن تجارت ارتباط بر قرار کنید و از قیمت فولاد سردکار به صورت روزانه مطلع شوید.

معرفی فولاد 1.2510 یا فولاد آموتیت

فولاد ۲۵۱۰ یکی از انواع فولاد‌های آلیاژی سردکار است که به عنوان فولاد سخت شوند در روغن است و تغییرات ابعادی کمی از خود نشان می‌دهند. در واقع با توجه به وجود عناصری همچون تنگستن و وانادیوم سختی و چقرمگی مناسبی نیز دارند که برای آنیل کاری آموتیت این فولاد را در دمای ۷۲۰ درجه سانتی گراد به مدت ۲ ساعت نگهداری می‌کنند و به صورت آهسته با سرعت ۱۰ تا ۲۰ درجه در کوره و در دمای ۶۰۰ درجه سرد می‌کنند.

ترکیبات فولاد آموتیت:

هر یک از انواع فولاد‌های مورد استفاده در صنعت دارای خواص منحصر به‌فردی هستند که با توجه به ترکیبات شیمیایی و فیزیکی خود تنها می‌توانند میزان مشخص شده‌ای از حرارت و گرما را تحمل کنند.

کاربرد فولاد 2510 در صنعت:

تمامی فولاد‌های سردکار و گرمکار مطابق استاندارد‌های ثبت شده جهانی به تولید می‌رسند و فولاد آموتیت با شماره استاندارد ۱.۲۵۱۰ ثبت شده است. به دلیل وجود مقادیر زیاد وانادیوم و تنگستن، این محصول دارای مقاومت بالایی است و خاصیت برندگی بی نظیری نیز دارد. در ادامه تنها گوشه‌ای از کاربرد‌های فولاد آموتیت را نام برده‌ایم:

  • استفاده در صنایع چوب و کاغذ
  • ساخت ابزار‌های فلز‌کاری
  • ساخت ابزار‌های مورد استفاده در تراشکاری
  • ساخت تیغه فرز و…

قیمت فولاد آموتیت

قیمت فولاد آموتیت به عنوان یکی از فلزات با ارزش در بازار جهانی، متغیر است و به عوامل مختلفی مانند تقاضا و عرضه، نرخ ارز، هزینه تولید، شرایط بازار جهانی و… بستگی دارد. در طول سال‌های گذشته، قیمت فولاد آموتیت به دلیل تقاضای بالا و کاهش عرضه در برخی بازارها، افزایش قیمت داشته است. البته باید توجه داشت که قیمت فولاد آموتیت نسبت به بسیاری از فولادهای دیگر بالاتر است و این مسئله را باید در نظر داشته باشید.

جهت اطلاع از قیمت فولاد 2510 می‌توانید با شماره ۹۱۰۰۳۱۸۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید و از قیمت روز تمامی محصولات مطلع شوید در نظر داشته باشید که بازرگانی ثامن تجارت مناسب‌ترین قیمت‌ها را برای تمامی محصولات خود در نظر گرفته است تا با خرید مستقیم و بدون واسطه بهترین محصولات را با نازل ترین قیمت درب کارخانه خریداری نمائید.