آخرین بروزرسانی: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

ناودانی استیل آلیاژ 304

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
سایز ضخامت آلیاژ حالت واحد فروش قیمت (تومان)
40 4 304 6 متری کیلوگرم 298,500
40 4 304 6 متری کیلوگرم 298,500
60 5 304 6 متری کیلوگرم 298,500
80 5 304 6 متری کیلوگرم 295,031
100 6 304 6 متری کیلوگرم 295,031
120 6 304 6 متری کیلوگرم 310,559
توضیحات

ناودانی استنلس استیل در ساخت و ساز و صنعت کاربرد بسیاری دارد. ناودانی های استیل از جمله مهم ترین مقطع های فولادی و سازه های استیل، در انواع پروژه های ساختمانی و صنعتی می باشند. این محصول به صورت حرف U انگلیسی می باشد که دارای سطح مقطع باز است و افراد فعال در حوزه صنعت ساخت و ساز به خرید ناودانی استیل نیاز دارند. شما می توانید برای انتخاب محصول مناسب در جدول ناودانی استیل و اطلاع از قیمت ناودانی استنلس استیل با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت در تماس باشید.

ناودانی استیل چیست؟

ناودانی استنلس استیل از جمله مقاطع فولادی ضد زنگ به صورت شکل U است که دارای آلیاژی از کربن، کروم، نیکل و آهن می باشد. حداقل 10.5 درصد کروم، کمتر از 1.2 درصد کربن و باقی عناصر آلیاژی در آن وجود دارد. در صورتی که بخواهید میزان مقاومت خوردگی و خواص مکانیکی آن را افزایش دهید، می توان عناصر دیگری را از جمله: مولیبدن، تیتانیوم، منگنز، نیکل و نیوبیم را به آن اضافه کرد. ناودانی استنلس استیل دارای استحکام کششی بالا است. این محصول در اندازه و گریدهای مختلفی تولید می شود که ناودانی استیل 316 و 304 دارای کاربرد و محبوبیت بالاتری هستند.

مقاله پیشنهادی: ناودانی استیل چیست؟

ناودانی استنلس استیل

ویژگی‌های ناودانی استنلس استیل

ناودانی ضدزنگ دارای ظاهری جذاب می باشد که در صنایع گوناگون از آن استفاده می کنند. این محصول دارای ویژگی‌های زیر است:

 1. مقاومت حرارتی بالا
 2. مقاومت شیمیایی بالا
 3. تمیزکاری آسان
 4. ساخت آسان
 5. جذابیت بالا
 6. استحکام بالا نسبت به وزن
 7. جذابیت زیاد

مطلب خواندنی: مشخصات ناودانی

وزن ناودانی استیل (Channel Stainless Steel)

ناودانی استنلس استیل هم مانند باقی مقطع های فولادی، با توجه به استاندارد ابعادی جدول اشتال ناودانی UPN و محاسبه وزن این نوع مقطع ساخته می شود. از این رو هر شاخه باید دارای وزن مشخصی بوده و در ایران وزن ناودانی ها تفاوت کمی با جدول اشتال دارند؛ از این رو به آن ناودانی سبک می گویند. البته مدل های خارجی ناودانی زنگ نزن در بازار موجود است که به آن ناودانی سنگین می گویند. البته لازم به ذکر است که قیمت ناودانی استنلس استیل سنگین گران تر از نوع سبک آن است.

ناودانی ضدزنگ

کاربرد ناودانی استنلس استیل

 • ساخت دیوارها (برای ساختن دیوارها برای گاراژها، کارگاه ها، انبارها و سازه های فلزی)
 • ساخت سقف ها (به صورت تیرچه روی سقف های سبک استفاده شده و از عرشه سقف حمایت می کند)
 • شاسی خودرو (ناودانی استنلس استیل برای ساختن بخش های از شاسی خودرو کاربرد دارد)
 • ساختمان های فلزی (ناودانی زنگ نزن برای ساختمان های صنعتی و تجاری همچون سوله ها، انبارها و سازه های فلزی استفاده می شوند)
 • ساخت قاب پنجره و درب (برای ساختن قاب های محکم برای درب و پنجره)
 • تکیه گاه های تیر چوبی (ناودانی استیل برای تقویت استحکام تیرهای چوب سخت در یک سازه با اسکلت چوبی برای افزایش استحکام استفاده می شود)

خرید ناودانی استیل

شما در زمان تهیه ناودانی استیل باید توجه کنید که ناودانی دارای خوردگی و خشیدگی نباشد؛ زیرا این نوع علائم موجب پایین آمدن طول عمر شده و رنگ ظاهری آن نباید تغییر کرده باشد. در ضمن برای خرید ناودانی استنلس استیل با قیمتی مناسب باید آن را با گرید مورد نظرتان تهیه کرده تا با توجه به کاربردتان محصولی مناسب را استفاده کنید. شما برای انتخاب و خرید ناودانی ضدزنگ مورد نیاز با وبسایت ثامن تجارت در تماس باشید.

خرید ناودانی استنلس استیل

قیمت ناودانی استنلس استیل

ناودانی های استیل با توجه به نیازهای گوناگون در سایزهای مختلف در بازار موجود است. ضخامت و آلیاژهای ساخت آن نیز متفاوت است. در ضمن ناودانی های استیل در بازار از نوع تولید داخلی و خارجی هستند که نوسانات ارزی در نرخ آن ها تاثیر دارد. از این رو شما برای اطلاع از قیمت ناودانی استنلس استیل می توانید با کارشناس های سایت ثامن تجارت در ارتباط باشید.