آخرین بروزرسانی: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

چهار پهلو استنلس استیل آلیاژ 304

دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۳
ابعاد آلیاژ حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20*20 304 6 متری کیلوگرم 296,940
30*30 304 6 متری کیلوگرم 296,940
40*40 304 6 متری کیلوگرم 296,940
50*50 304 6 متری کیلوگرم 296,940
60*60 304 6 متری کیلوگرم 296,940
80*80 304 6 متری کیلوگرم 333,200
100*100 304 6 متری کیلوگرم 333,200
توضیحات

چهار پهلو استنلس استیل نمونه‌ای از انواع پروفیل قوطی تو پر است که در ساخت نرده و پنجره و… کاربرد دارند و مسلما این نمونه از فولاد‌ها را در زندگی روزمره خود زیاد دیده‌اید. چهار پهلو استیل دارای ۴ گوشه است که از ان برای ساخت بسیاری از مقاطع فولادی استفاده می‌کنند. جهت اطلاع از قیمت استنلس استیل می‌توانید از طریق سایت ثامن تجارت و یا با شماره ۹۱۰۰۳۱۸۱-۰۲۱ تماس حاصل نمائید و از قیمت روز محصولات مطلع شوید.

معرفی چهار پهلو استنلس استیل:

چهار پهلو استیل نمونه‌ای از انواع پروفیل از نوع باز است که در صنایع مختلفی کاربرد دارند و دارای ظاهری توپر و یکدست نیز هستند. در واقع دلیل قرار گرفتن چهار پهلو استنلس استیل در دسته پروفیل باز، توپر بودن آن‌ها است و از طرفی دیگر مقاطعی که دورش بسته و تو خالی هستند در دسته پروفیل بسته قرار گرفته اند. در واقع چهار پهلو به دلیل داشتن خاصیت های بی نظیری که دارد در صنعت جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. در ادامه ویژگی های چهار پهلو استنلس استیل ذکر کرده‌ایم:

  1. ریخته گری
  2. جوشکاری
  3. تراشکاری
  4. شکل پذیری

چهار پهلو با توجه به ویژگی های بی نظیری که دارند، طیف وسیعی از صنایع را به خود اختصاص داده‌اند که به همین در صنایع ریخته گری و اهنگری با بریدن و شکل دادن، جوش پذیری بالا کارآفرینان موفق به ساخت عمده محصولات خاص شده اند و همچنین با توجه به خاصیت تراشکاری و شکل پذیری خیلی خوبی که دارند، از این محصولات برای ساخت قطعات مختلف خودرو استفاده می‌کنند.

ابعاد چهار پهلو فولادی تنها به سایز‌های کوچک ختم نمی‌شود و این مقاطع دارای ابعاد و اندازه‌های مختلفی هستند که هر کدام در زمان تولید نسبت به اضاع و ابعادی که دارند، تنها برای موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

روش تولید چهار پهلو استنلس استیل

روش تولید انواع چهارپهلو:

انواع چهار پهلو با روش و فرآیند های مختلفی به تولید می رسند که هر یک از روش های تولید روی کیفیت محصول تاثیر گذار خواهد بود. در ادامه انواع روش تولید چهار پهلو را ذکر نموده ایم:

  1. تولید به روش نورد گرم
  2. تولید به روش نورد سرد
  3. استفاده از روش ترانسی
  4. تولید به صوت فابریک

ویژگی های چهارپهلو استنلس استیل

چهارپهلو استنلس استیل از دسته مقاطع فولادی ضد زنگ هستند که دارای عنصر کروم بوده و که این عنصر سبب بالا رفتن مقاومت در برابر زنگ‌زدگی، و خوردگی شده است. برای بالا بردن انعطاف چهارپهلوی استنلس استیل از میزان مشخصی نیکل نیز استفاده می‌شود که که بدین طریق انعطاف و شکل پذیری استیل به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا می‌کند.

به دلیل ویژگی‌های بی نظیری که این مقاطع استیل دارند، از آن‌ها در نمای داخلی تا نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می‌کنند. همچنین به دلیل استریل شدن، از این مقاطع استیل در صنایع پزشکی، دارو‌سازی و صنایع غذایی نیز استفاده می‌کنند.

فروش چهارپهلو استنلس استیل

خرید چهار پهلو استنلس استیل

همانطور که می‌دانید مقاطع استیل به دلیل داشتن ظاهری خاص و جذاب، مقاومت بالا و مقامت در برابر خوردگی و زنگ زدگی، از جمله بهترین محصولات موجود در بازار شناخته می‌شوند. اما خرید استنلس استیل تنها زمانی با رضایت کامل شما رو‌به‌رو خواهد بود که بهترین محصول را از مکان های معتبر خریداری کرده باشید چرا‌که کمترین میزان ترکیبات نیکل، کروم و… می‌توانند سبب ایجاد تغییرات منفی در ساختار استیل شوند.