آخرین بروزرسانی: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02137163
tellphone

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*10

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*10 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*100

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*100 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*20

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*20 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*30

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*30 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*40

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*40 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*50

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*50 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 10*60

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10*60 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 20*100

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20*100 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 20*20

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20*20 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 20*40

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20*40 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 20*60

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20*60 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 20*80

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
20*80 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 30*30

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
30*30 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 40*40

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
40*40 3 متری کیلوگرم 610,000

تسمه و چهارپهلو مس سایز 5*5

دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
5*5 3 متری کیلوگرم 610,000
توضیحات

تسمه و چهارپهلو مس

تسمه مسی یا copper strap یکی از رایج‌ترین فلزات برای مصارف گوناگون شناخته می‌شود. از زیرمجموعه‌های این محصول می‌توان به تسمه نازک، تسمه ضخیم، کلمپ تسمه به میله ارت و… اشاره کرد. در نوشتۀ امروز از سایت ثامن تجارت قصد داریم شما را با تسمه مسی یا شمش مسی، و چهارپهلو مسی آشنا ساخته و انواع تسمه مسی، جدول تسمه مسی، قیمت تسمه مسی و مواردی از این دسته را در اختیارتان قرار دهیم. پیشنهاد می‌کنیم تا پایان، توجه خود را بر این صفحه معطوف دارید.

معرفی محصول پرفروش بازار؛ تسمه مسی

تسمه مسی گونه‌ای از تسمه‌های فلزی بوده که از قابلیت رسانش الکتریکی و حرارتی بسیار خوبی برخوردار است و به همین دلیل در ساخت تجهیزات و لوازم برقی به کار گرفته می‌شود. این دسته از محصولات انعطاف‌پذیری بسیار خوبی داشته و دارای قابلیت جوش‌کاری و مقاومت در برابر خوردگی هستند.

چنانچه قصد خرید تسمه مسی و چهار پهلو مس را داشته و می‌خواهید از قیمت تسمه مسی و قیمت مس مورد نظر خود مطلع شوید، تنها کافی است به بخش ابتدایی همین صفحه مراجعه کرده و یا با کارشناسان بازرگانی ثامن تجارت تماس حاصل فرمایید.

به نقل از ویکی‌پدیا:

هزاران سال است که از مس و آلیاژهایش استفاده می‌شود. در دوران روم باستان، از معدن‌های مس در قبرس بهره‌برداری می‌شد ریشهٔ نام لاتین مس از واژهٔ сyprium به معنی فلز قبرس (metal of Cyprus) گرفته شده‌است که بعدها کوتاه شده و به شکل cuprum درآمده‌است. ترکیب‌های مس معمولاً به شکل نمک‌های مس (II) دیده می‌شوند، رنگ آبی یا سبز کانی‌هایی مانند آزوریت و فیروزه که از گذشته به عنوان گوهر دانسته می‌شدند ناشی از همین فلز است. از مس در معماری ساختمانی و هنرهای تزئینی هم بهره برده می‌شود.

معرفی محصول پرفروش بازار؛ چهارپهلو مسی

چهارپهلو مسی فلزی است با قابلیت رسانش حرارتی و الکتریکی بسیار بالا، که از قابلیت فرم‌پذیری و شکل‌پذیری بسیار خوبی برخوردار است. از آن‌جایی که این دسته از محصولات مقاومت بسیار خوبی را در برابر خوردگی از خود به نمایش گذاشته و دارای خاصیت میکروب‌کشی هستند، در صنایع متعددی ازجمله صنایع الکترونیکی، صنایع خودروسازی و ساخت رادیاتور، صنایع هنری، ساخت تجهیزات پزشکی و… به کار گرفته می‌شوند.

شما می‌توانید برای خرید شمش مسی مورد نیاز خود و نیز استعلام قیمت تسمه مسی و چهار پهلو مس و نیز خرید ورق مس مورد نیاز خود با مشاوران مجموعه ثامن تجارت در ارتباط باشید.

قیمت تسمه مسی

آشنایی با انواع تسمه مس

تسمه‌ها از پرکاربردترین رساناها در صنایع گوناگون به شمار می‌روند. در ادامه قصد داریم برخی از رایج‌ترین انواع تسمه مس به شما معرفی کنیم:

تسمه مس نازک

تسمه مسی فلزی از جنس مس بوده که از خلوص بالای ۹۹ درصد برخوردار است. اگر این ماده را در ابعاد و اندازه‌های بسیار کم تولید کنند، تسمه مسی نازک به وجود می‌آید. در بیشتر مواقع در دو سر تسمه مسی بافته‌شده کابل شو قرار می‌گیرد که موجب سهولت در انجام کار می‌شود. در صنایع تابلوسازی از این محصول کاربردی به وفور استفاده می‌کنند.

تسمه مس ضخیم

تسمه مسی یا شمش مسی در عرض‌ها و ضخامت‌های متفاوتی تولید می‌شود. این محصول در ابعاد ضخیم از آمپر یا جریان قابل‌تحمل برخوردار بوده و می‌توان آن را به سادگی و بدون اینکه دچار ترک یا شکستگی شود خم زد. شما می‌توانید برای خرید شمش مسی و تسمه مسی مورد نیاز خود به بخش ابتدایی همین صفحه مراجعه نمایید. شما همچنین می‌توانید برای خرید مس در انواع گوناگون، با کارشناسان ثامن تجارت تماس حاصل فرمایید.

کلمپ تسمه به میله ارت

این دسته از تسمه‌های مسی از طریق ریخته‌گری ماسه‌ای تولید می‌شوند. گفتنی است که کلمپ تسمه به میله ارت محصول بسیار خوبی برای اجرای پیچ و مهره به شمار می‌رود، زیرا از مقاومت بسیار خوبی در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی برخوردار است.

کلمپ تسمه به سیم ارت

این محصول دارای دو صفحه رویین و زیرین بوده که از طریق یک پیچ به یکدیگر متصل می‌شوند. اگر قصد خرید تسمه مس و میلگرد مس مورد نیاز خود را دارید، به بخش مربوطه در منوی سایت ما مراجعه کنید.

کلمپ تسمه، سیم و میله ارت

این دسته از محصولات با استفاده از فورج تولید شده و از مقاومت بسیار بالاتری نسبت به سایر کلمپ‌ها برخوردار است. از آن‌جایی که این دسته از مس‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند، برای ساخت بتن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

قیمت چهارپهلو مسی

جدول تسمه مسی

در ادامه جدول خواص تسمه مسی را برای هر رشته مس در اختیار شما قرار می‌دهیم:

وزن مولکولی

63.55
گرمای تبخیر

300.4 kJ ·mol-1

نسبت پواسون

0.34
گرمای ویژه

0.39 kJ/kg K

رسانایی حرارتی

401 W ·m-1 ·K-1

محاسبه وزن تسمه مسی

یکی از جنبه‌های مهمی که بر قیمت تسمه مسی تأثیر می‌گذارد، سطح مقطع و وزن آن است. سطح مقطع مس بر اساس قطر هستۀ مسی تعیین می‌شود و ممکن است برای انواع محصولات متفاوت باشد. هرچه سطح مقطع بزرگ‌تر باشد، مس بیشتری در تسمه یا چهارپهلو وجود دارد که بر هزینۀ نهایی آن می‌افزاید.

در ادامه به مراحل محاسبۀ وزن تسمه مسی می‌پردازیم:

  • حجم تسمه را محاسبه کنید؛
  • طول (L) مس را در واحدهای مناسب اندازه‌گیری کنید (به‌عنوان‌مثال متر، فوت، اینچ)؛
  • چگالی مس را بررسی کنید؛
  • مقادیر را به فرمول اضافه کنید؛
  • درنهایت وزن را با استفاده از فرمول روبه‌رو محاسبه کنید: وزن = حجم × چگالی.

برای اطلاع دقیق از وزن شمش مسی و وزن چهارپهلو مسی مورد نظر خود، با کارشناسان ثامن تجارت تماس حاصل فرمایید.

قیمت چهارپهلو مسی

فروش تسمه مسی در تهران

وابستگی ما به تسمه مس برای بسیاری از نیازهای روزانه‌مان ناشی از خواص فراوان مس است که به آن امکان می‌دهد به موادی باارزش در تولید کالاهای اساسی و خدمات عمومی تبدیل شود. بسیاری از فلزات دیگر نیز وجود دارند که خواص مشابهی دارند، اما یا به این اندازه پایدار نیستند یا به مراتب فراوانی کمتری دارند.

مس را می‌توان بدون شکستن چکش‌کاری کرده یا به شکل صفحات نازک درآورد. درواقع، طیف وسیعی از ضخامت‌هایی وجود دارد که مس می‌تواند تولید کند. تسمه مسی، شمش مسی یا چهارپهلو مسی را می‌توان برای عملکردهای بسیار خاص از آبکاری ماشین تا تزئینات هنری به کار گرفت. شما می‌توانید انواع مس و تسمه مسی را از طریق مراجعه به بخش ابتدایی همین صفحه و یا تماس با متخصصان ثامن تجارت خریداری نمایید. همچنین برای اطلاع از قیمت مس و لوله مس مورد نیاز خود، به بخش مربوطه در منوی سایت سری بزنید.

قیمت تسمه مسی از بازرگانی ثامن تجارت

مس را می‌توان به اشکال گوناگونی تولید کرد، اما به شکل تسمه و چهارپهلو مسی محبوبیت بیشتری دارد. از این گذشته، مصارف زیادی برای به‌کارگیری تسمه‌های مسی وجود دارد. صرف‌نظر از ضخامت تسمه مسی، همیشه کاربردی برای آن وجود خواهد داشت. قبل از جوش‌کاری قطعات محصول، هندسۀ آن‌ها باید با استفاده از یراق جوش ثابت شده و از کیفیت محصول نهایی اطمینان حاصل شود. آلیاژهای مس برای چنین کاربردهایی ایدئال هستند.

شما می‌توانید از طریق شماره‌های درج‌شد در این صفحه با مشاوران و متخصصان ثامن تجارت تماس حاصل فرموده و بهترین خرید تسمه مسی را تجربه کرده و از قیمت تسمه مسی برای مصارف گوناگون خود اطلاع یابید.

خرید تسمه مسی

اگر قصد دارید از تسمه یا صفحه فلزی در پروژۀ خود استفاده کنید، تسمه مس یا چهارپهلو مسی باید در صدر فهرست گزینه‌های شما قرار گیرد. البته، اگر از یک تأمین‌کنندۀ تسمه مسی قابل‌اعتماد مانند ثامن تجارت مشاورۀ تخصصی دریافت کرده و بدانید کدام فلز برای پروژۀ شما مناسب است، یا این‌که آیا ضخامت تسمه مسی از استاندارد لازم برخوردار است یا خیر، ضرری ندارد. علاوه‌براین، شما به‌راحتی می‌توانید در میان انبوهی از انتخاب‌های موجود در ویترین ثامن تجارت محصول مورد نیاز خود را به‌سادگی بیابید. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم برای خرید چهارپهلو مسی و شمش مسی مورد نیاز خود، روی ما حساب کنید.

کلام پایانی

در مطلب امروز از سایت ثامن تجارت به معرفی تسمه مسی و چهارپهلو مسی پرداختیم و شما را از قیمت تسمه مسی و نحوۀ خرید شمش مسی مطلع ساختیم. مس فلزی بسیار چکش‌خوار بوده و برای کاربردهایی مانند کارهای زینتی پیچیده بسیار مناسب است. اگر قصد خرید تسمه مسی یا چهارپهلو مسی مورد نیاز خود را دارید و یا می‌خواهید از قیمت لوله مس، میلگرد مس، و ورق مس مورد نظر خود اطلاع یابید، تنها کافی است با متخصصان ثامن تجارت تماس حاصل فرمایید.

پرسش‌های متداول

  1. تسمه مسی چیست؟

تسمه مسی گونه‌ای از تسمه‌های فلزی بوده که از قابلیت رسانش الکتریکی و حرارتی بسیار خوبی برخوردار است و به همین دلیل در ساخت تجهیزات و لوازم برقی به کار گرفته می‌شود.

  1. چهارپهلو مسی چیست؟

چهارپهلو مسی فلزی است با قابلیت رسانش حرارتی و الکتریکی بسیار بالا، که از قابلیت فرم‌پذیری و شکل‌پذیری بسیار خوبی برخوردار است.

  1. چگونه تسمه مسی بخریم؟

اگر قصد خرید تسمه مسی یا چهارپهلو مسی مورد نیاز خود را دارید، تنها کافی است با متخصصان ثامن تجارت تماس حاصل فرمایید.