آخرین بروزرسانی: دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

شش پر برنج سایز 11_40

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
11_40 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
11_40 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
11_40 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید

شش پر برنج سایز 42_80

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
42_80 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
42_80 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
42_80 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید

شش پر برنج سایز 6_10

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز حالت واحد فروش قیمت (تومان)
6_10 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
6_10 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
6_10 3 متری کیلوگرم تماس بگیرید
توضیحات

شش پر برنج از مقاطع فلزی شش گوش یا شش ضلعی بوده که از آلیاژ فلزی برنج تولید می‌شوند. میله‌های شش پر برنجی از جمله انواع مقاطع برنجی هستند که در کارخانه‌های مورد نظر با توجه به ویژگی که دارند، برای ساخت محصولات نهایی استفاده می‌شوند. این نوع لوله برنجی توپر در ابعاد، وزن، اندازه و ضخامت‌های گوناگون تولید شده که نرخ هر کدام از آن‌ها متفاوت است. از این رو برای اطلاع از قیمت روز شمش برنجی شش پر توانسته به صفحه قیمت انواع مقاطع برنجی مراجعه کرده یا با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت در ارتباط باشید.

شش پر برنجی چیست؟

میله‌های شش پر برنج برای بیشتر تکنیک‌های پردازش و کاربردهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرد. شش پرهای برنجی دارای مقاومت بالای در برابر خوردگی، سطحی نیمه صاف، رنگ زرد و رسانای الکتریسیته است. میله شش گوش برنج در محیط خورنده، کاربردهای مکانیکی یا معماری، چرخ دنده و یا اجزای قفل و مصارف زینتی استفاده می‌شود. ویژگی‌های شش پرهای برنجی شامل موارد زیر است:

 1. ماشینکاری و استحکام بالا
 2. قابلیت جوشکاری عالی
 3. توانایی گرمکاری بالا
 4. فرایند حرارتی مناسب
 5. توانایی سردکاری ضعیف
 6. مقاومت بالا در برابر خوردگی
 7. مقاومت در برابر لکه دار شدن
 8. توانایی در برابر اکسید شدن.

شش پر برنجی

مشخصات فیزیکی شش ضلعی برنج

شش پرهای برنجی نوعی پروفیل است که از آلیاژ برنج ساخته شده و در برخی از موارد میله شش گوش آلیاژ برنج دارای مقدار مس بیشتر نسبت به فلز روی است. در این صورت این نوع شش پر دارای خاصیت چکش خواری بیشتر بوده و در صورت کاهش میزان روی، فلز خشک‌تر شده است.

آشنایی با ابعاد، ضخامت و اندازه میله شش گوش برنج

شش پر برنجی، میله‌های کالیبره شدن بادقت اندازه‌گیری بالا بوده که برای ماشینکاری با سرعت بسیار بالا براساس استاندارد EN 12164 گزینه مناسب می‌باشند. شمش شش پر برنجی در بسته بندی با استاندارد 500 یا 1000 کیلوگرم در بازار موجود است و ساخت براساس استاندارد اروپایی و هنجار آمریکایی صورت می‌گیرد. میله شش پر برنج باکیفیت MS58 و قطر بین 3 تا 140 میلیمتر ساخته شده و در استانداردهای گرد، شش و مربع موجود است.

مزایای شش پر برنج

شش ضلعی برنجی به دلیل داشتن ظاهر طلایی براق برای کاربردهای تزئینی قابل استفاده است و توانایی ماشینکاری و استحکام بالا آن‌ها را برای کاربرد خانگی و صنعتی مناسب می‌سازد.

میله شش گوش برنجی

کاربرد شش پر برنج

میله شش گوش برنجی دارای ماشینکاری عالی، مقاومت در برابر خوردگی و توانایی خوب برای شکل دهی گرم هستند. از این رو از آن در صنایع زیر استفاده می‌کنند:

 • خودروسازی
 • یراق آلات
 • صنعت برق
 • مصارف تزئینی
 • ساختمان‌سازی
 • تولید شیرآلات
 • صنعت تاسیسات
 • آرمیچر گاز
 • درب دوش
 • ساخت دستگیره درب.

شش ضلعی برنج

وزن در قیمت شش پر برنجی چه تاثیری دارد؟

وزن برنج نسبت به فلزهای دیگر سنگین‌تر است، از این رو در زمان خرید شش پر برنجی باید قیمت بیشتری نسبت به دیگر جنس‌ها بپردازید. در ضمن شش ضلعی برنجی به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، در بیشتر صنایع کاربرد دارند و می‌توان از آن‌ها برای سالیان طولانی بدون این که خراب شده یا بر اثر مجاورت با رطوبت آب و اکسیژن زنگ نمی‌زنند. از این رو خرید شش پر برنجی بسیار رواج داشته و این مقدار محبوبیت موجب افزایش نرخ آن می‌شود.

خرید شش پر برنجی

میله شش پر برنجی از جمله شش ضلعی‌های است که در ابعاد گوناگون تولید می‌شود. با توجه به این که این محصول در برابر خوردگی مقاومت داشته، خرید شش پر برنجی برای افراد فعال در بیشتر صنایع نیاز است.

همچنین شش پرهای برنج در ضخامت و سایزهای گوناگون در بازار موجود است که با افزایش سایز و ضخامت آن‌ها، قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند. از این رو شما در زمان خرید این محصول توانسته از مرکزی معتبری همچون وبسایت ثامن تجارت اقدام به استعلام قیمت شش پر برنجی و قیمت انواع مقاطع برنجی دیگر از کارشناسان این مجموعه کنید.