آخرین بروزرسانی: یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02137163
tellphone

میلگرد ساده کارخانه فولاد كویر كاشان

سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳
سایز برند حالت واحد فروش قیمت (تومان)
12 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 24,900
14 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 24,500
16 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 26,000
18 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 26,000
20 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 26,000
22 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 26,000
25 فولاد كویر كاشان شاخه 12 متری كیلوگرم 27,300

میلگرد ساده کارخانه کیوان

سایز برند حالت واحد فروش قیمت (تومان)

میلگرد ساده کارخانه متین

سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳
سایز برند حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
12 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
12 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
14 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
14 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
16 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
16 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
18 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
18 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
20 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
20 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
22 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
22 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 26,800
25 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
25 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
28 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
28 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
30 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
30 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
32 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
32 متین شاخه 6 متری كیلوگرم 25,600
توضیحات

همانطور که می‌دانید میلگردها از مهمترین محصولات آهن آلات در ساختمان هستند که انواع مختلفی دارند. میلگرد ساده یکی از انواع میلگردها است که نسبت به انواع دیگر میلگردها، در صنایع کاربرد فراوانی دارد. شما می توانید در سایت ثامن تجارت از قیمت روز میلگرد ساده در بازار آهن آلات مطلع شوید. همچنین می توانید برای خرید آنلاین میلگرد ساده به سایت ثامن تجارت مراجعه کنید و یا جهت استعلام از قیمت میلگرد با کارشناسان مجموعه ثامن تجارت تماس بگیرید. کارخانه‌های تولید میلگرد مانند: یزد، مشهد، کویر کاشان، ذوب آهن اصفهان، تهران و… تعدادی از کارخانه هایی می باشند که شما می توانید قیمت محصولات آنها را در لیست زیر جستجو کنید.

میلگرد ساده چیست؟

میلگرد ها همانطور که می دانید از دسته مهم ترین انواع محصولات آهن آلات که در انواع ساختمان ها به کار می رود و در صنعت نیز بسیار پرکاربرد است، میلگرد است و میلگرد های ساده، کاربرد های بیشتری نسبت به انواع دیگر میلگرد در صنایع مختلف دارند. میلگرد نوعی لوله آهنی تو پر است که در قطر های مختلفی تولید می شود. میلگرد ها معمولا به دو روش ساده و آجدار تولید می شوند. میلگرد های آجدار نوعی از میلگرد هستند که روی آنها شیار هایی وجود دارد و میلگرد های ساده کاملا صاف هستند.

میلگرد های آجدار بیشتر در ساختمان سازی به کار می رود و در صنایع کمتر از آن استفاده می شود، اما میلگرد های ساده به طور هستند که هم در صنایع کاربرد های زیادی دارند و هم در ساختمان سازی به کار می روند و در کار های زیادی از آنها استفاده می شود.

میلگرد ساده چیست؟

ویژگی‌های میلگرد ساده

میلگرد ها دارای مشخصه هایی هستند که می تواند تعیین کننده میزان کارایی و کیفیت آن ها باشد. میلگرد جزء یکی از مهم ترین قطعاتی است که به دلیل خاصیت ضد زنگ بودن توانسته فروش بالایی داشته باشد و در ساخت و ساز اغلب از آن استفاده شود. قطر میلگرد، شاخه، وزن میلگرد ساده و… از جمله مشخصه ها و ویژگی هایی هستند که می توانیم برای میلگرد ساده نام ببریم. معمولا قطر میلگرد زیاد نیست و به همین جهت است که در سازه های سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

شاخه هایی که تولید می شوند معمولا دارای طول 12 متر هستند و اغلب برای راحتی کار از وسط نصف می شوند. به هر میزان که طول میلگرد ساده کوتاه تر باشد، حمل و نقل راحت تری خواهد داشت. یکی از مهم ترین موضوعاتی که به آن توجه می شود درمورد وزن میلگرد ساده است که ارتباط مستقیمی به شاخه آن دارد، به طور مثال می توان گفت شاخه های 12 متری دارای وزن 7400 کیلوگرم هستند. همچنین شما می توانید برای لیست قیمت میلگرد آجدار، میلگرد کلاف،میلگرد زیگزاگ را در این سایت مشاهده کنید.

کاربردهای میلگردهای ساده

کاربردهای میلگرد ساده به شرح زیر می‌باشد:

 • برای ساخت خاموت مورد استفاده قرار می‌گیرد
 • ساخت پیچ، مهره و میخ
 • ساختمان سازی
 • درست کردن شفت های صنعتی و نما
undefined

انواع میلگرد ساده

تولید انواع میلگرد ساده جهت پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان و مشتریان موجب ایجاد دسته بندی‌های مختلف برای این محصول شده است که هریک از دسته بندی‌های تعریف شده خود شامل نوعی از میلگرد ساده می‌باشند. به طور کلی میلگرد ساده را می‌توان از نظر جنس، وزن و روش تولید تقسیم بندی کرد که در جدول زیر به محصولات هر دسته اشاره شده است. البته ناگفته نماند که در ادامه

دسته بندی محصول
جنس فولاد استفاده شده میلگرد اروپایی، گالوانیزه، پلیمری، استیل، اپوکسی و میلگرد سیاه
وزن میلگرد ساده ساده سبک، ساده نرمال، ساده سنگین
روش تولید میلگرد ساده صنعتی، نوردی

آرماتور بندی چیست؟

آرماتور بندی یکی از مهم ترین کار هایی است که باید در ساخت و ساز ها انجام دهیم. میلگرد ها باید به طور استاندارد به هم دیگر ببندیم تا بتوانیم استحکام سازه ها را بیشتر کنیم. آرماتور بندی به این شکل است که یک سیم را به دور دو میلگرد که به طور عمود برهم قرار دارند می چرخانند و به هم سفت می کنند تا بتوانند استحکام سازه را افزایش دهند. شما می توانید ویدیوی آموزشی آرماتور بندی را در پایین مشاهده کنید.

انواع استاندارد میلگردهای ساده

استانداردهای مختلفی برای میلگرد ساده تعریف شده است که به شرح زیر می‌باشند:

 • آرماتور اروپایی: این نوع از میلگرد ها شامل آلیاژ کربن، منگنز ، سیلیکون و غیره می باشد و عمدتا از منگنز تولید می گردد.
 • فولاد کربن: میلگرد ها یا فولاد های کربن که به نام میلگرد سیاه نیز شناخته می شوند، نوعی از میلگرد هستند که در ساخت آنها از کربن استفادده می شود که درصد احتمال خوردگی آنها را پایین تر می آورد.
 • میلگرد اپوکسی: این نوع از میلگرد ها همان میلگرد های سیاه هستند که دارای روکش اپوکسی هستند و مقاومت بیشتری نسبت به خوردگی دارند.
 • آرماتور گالوانیزه: این محصول نیز یکی دیگر از انواع میلگرد است که از میلگرد های اپوکسی یمقاوم ترند و به این دلیل محبوب تریند، اما از میلگرد های اپوکسی، بسیار گرانتر هستند.
 • میلگرد فایبرگلاس: در تولید این نوع از میلگرد ها، از ترکیبی از فیبر کربن استفاده می شود و مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی دارند.
 • فولاد استنلس: میلگرد های استنلس نیز یکی از گرانترین میلگرد های موجود در بازار است. این نوع از آرماتور را می توان بهترین نوع آرماتور نامید، که البته گران ترین نوع آن نیز هست.
آرماتور بندی چیست؟

مراحل تولید میلگرد ساده

میلگرد ساده در مراحل مختلفی تولید می شود. به طور کلی برای تولید میلگرد ساده از شمش ها استفاده می شود. در اصل، شمش فولادی پایه، جزء مواد اولیه تولید بسیاری از مقاطع و محصولات آهن آلات است. مراحل تولید میلگرد ساده نیز به سه مرحله زیر خلاصه می شود.

 1. در مرحله‌ اول باید شمش ها را به دمای مشخصی حدود ۱۰۰۰ یا ۱۱۰۰ درجه سانتی گراد رساند تا وارد مرحله شکل دهی شوند.
 2. در مرحله‌ی دوم، شمش های حرارت دیده روی رول ها قرار می گیرند و به وسیله  دستگاه های خاصی، از عرض و قطر آن‌ها کاسته و به طول آن‌ها اضافه می‌شود.
 3. در مرحله سوم و آخر، سعی بر این است که میلگرد ها به طول های مشخص و استانداردی برسند. بعد از این که طول میلگرد های تولید ‌شده مشخص شد، با قیچی های مخصوص، آن را برش می‌دهند و بسته‌بندی می‌کنند.
مراحل تولید میلگرد ساده

فروش بهترین نوع میلگرد ساده

با توجه به اینکه قیمت میلگرد ساده صنعتی، ساده کلاف، ساده کششی و شاخه ای در طول روز متغییر می باشد و براساس نوسانات بازار بررسی می شود، شما باید قیمت های میلگرد را براساس روز مورد بررسی قرار دهید. البته شما می توانید برای اطلاع دقیق تر از قیمت میلگرد ساده کششی، با مشاوران و کارشناسان سایت ثامن تجارت تماس داشته باشید. همچنین شما می‌توانید برای مشاهده لیست قیمت میلگرد ساده امروز به ابتدای این صفحه مراجعه کنید و در جدول درج شده میلگرد ساده مدنظر خود را انتخاب و قیمت آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید.

فروش بهترین نوع میلگرد ساده

عوامل موثر در تعیین قیمت میلگرد ساده

قبل از خرید میلگرد ساده ابتدا باید بره سراغ اطلاع از به روزترین قیمت میلگرد ساده بروید. با مقایسه قیمت‌ها طی چند روز شاهد تفاوت قیمت خواهید بود. این تفاوت قیمت به دلیل عوامل موثری است که قیمت میلگرد ساده را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. با تغییر در شرایط هر یک از این عوامل قیمت میلگرد ساده نیز تغییر خواهد کرد؛ به همین دلیل بهتر است عوامل موثر بر این موضوع را شناسایی کرده و قبل از اقدام به خرید، این موارد را مورد بررسی قرار دهید. در مجموع، عوامل موثر در تعیین قیمت میلگرد ساده به شرح زیر می‌باشند:

 • قیمت مواد اولیه
 • تقاضا و عرضه
 • نرخ ارز
 • هزینه‌های تولید
 • شرایط بازار جهانی

عوامل موثر در تعیین قیمت میلگرد ساده

خرید میلگرد ساده با مناسب ترین قیمت بازار

میلگرد ساده از جنس فولادی است و همین موضوع تاثیر بسیار زیادی روی مقاومت و کارایی آن دارد. از میلگرد ساده معمولا در صنعت استفاده می کنند ولی با اطمینان می توان گفت یکی از پرکاربرد ترین مصارف میلگرد ساده استفاده از آن در خاموت سازه ها می باشد. به صورت کلی مصرف میلگرد به ویژگی ها، خصوصیات و کیفیت و ساختاری که دارد بستگی دارد. به همین جهت است که شما شاهد انواع کاربرد میلگرد در صنایع مختلف خواهید بود.

همچنین توجه داشته باشید که باید در هنگام خرید میلگرد ساده مواردی که در لیست زیر به آنها اشاره شده است را مورد بررسی قرار دهید:

 • نوع میلگرد ساده
 • سایز میلگرد ساده
 • استاندارد میلگرد ساده
 • محل بارگیری و تحویل (کارخانه یا بنگاه)
 • قیمت هر واحد

قیمت میلگرد ساده با توجه به نوع ساختاری که دارد متفاوت است و به همین جهت می تواند فروش خوبی را به خود اختصاص دهد. شما می توانید برای اطلاع از لیست قیمت روز میلگرد ساده بهترین سایت فروش آهن آلات را انتخاب کنید. سایت آهن آلات ثامن تجارت بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می دهد و توانسته تا به الان فروش خوبی را در زمینه آهن آلات داشته باشد. ثامن تجارت با بررسی روز قیمت آهن آلات و پیش بینی قیمت های روز بازار، بهترین دسترسی ها را در اختیار مشتریان خود قرار خواهد داد.

سوالات متداول:

1. میلگرد چیست؟

میلگرد نوعی میله فولادی است که در سایز های متفاوتی ساخته می ‌شود و برای بتن‌ ریزی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در اکثر سازه های دست بشر از بتن به منظور استحکام استفاده بنا می شود.

2. انواع میلگرد کدامند؟

میلگرد ها در انواع مختلفی تولید می شوند و انواع اصلی میلگرد ها نیز میلگرد های ساده و آجدار می باشند.

3. انواع استاندارد میلگرد ساده چیستند؟

آرماتور های ساده به دسته های مختلفی از نظر استاندارد مثل آرماتور اروپایی، فولاد کربن، میلگرد اپوکسی، آرماتور گالوانیزه، میلگرد فایبرگلاس و فولاد استنلس تقسیم می شوند.