آخرین بروزرسانی: چهارشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

جعبه اورینگ ضخامت جعبه اورینگ

آلیاژ قیمت (تومان)
توضیحات

دانستن قیمت جعبه اورینگ یکی از مسائل مهم و ضروری در صنعت می باشد. این نوع جعبه با توجه به سایز اینچ یا میلی متر دارای انواع گوناگونی است، از این رو اطلاع از قیمت اورینگ سیلیکون، وایتون، لاستیکی و متری نیز حائز اهمیت می باشد.

به طور کلی جعبه اورینگ (o-ring kit یا o-ring box) یک ابزار مهم و یک نوع جعبه خانه بندی شده برای سازماندهی، نگهداری و حمل اورینگ های پراستفاده با جنس و اندازه گوناگون می باشد. این وسیله می تواند بیش از 100 قطعه اورینگ را به صورت یک جا و در یک فضا در خود جای دهد. در این مطلب از سایت ثامن تجارت شما را قیمت انواع، ست کامل، خرید اینترنتی جعبه اورینگ وایتون، اورینگ دما بالا و قیمت اورینگ سیلیکونی آشنا می کنیم.

ضرورت داشتن ست کامل جعبه اورینگ

امروزه با توجه به کاربرد گسترده اورینگ ها در بیشتر وسایل استاتیکی و مکانیکیف نیاز به آن برای ساماندهی و دسترسی آسان تر به قطعات، احساس می شود. از این رو فروش اورینگ لاستیکی و وایتون بسیار رواج دارد. در این جعبه ها شما قادر هستید تمامی اورینگ ها را در سایز های گوناگون و تطبیق آن با اندازه دقیق o-ring box از بین رفته یا انتخاب سایز مناسب آن با هدف آب بندی سیستم های استاتیکی و دینامیکی هستید. تمامی این موارد در قیمت جعبه اورینگ موثر است.

نکته بسیار مهم در این امر این است که هر نوع جعبه اورینگ، توانایی این را دارد که نوع خاصی از اورینگ ها را حمل نماید، به عنوان نمونه اورینگ سیلیکونی یا دما بالا می تواند قطعه ای از جنس خود را درون خود نگهداری کند.

لیست قیمت اورینگ

به طور کلی o-ring kit از جنس و متریال های مختلف، طبق نیاز و درخواست مشتری به وجود می آید. از این میان می توان به لاستیک نسوز وایتون، لاستیک های سیلیکون، لاستیک های ضد اسید و … اشاره کرد. در ادامه شما را با تعدادی از قیمت انواع اورینگ آشنا می کنیم.

 

قیمت اورینگ وایتون

اورینگ (FKM) یک نوع الاستومر لاستیک بی همتا می باشد و در ساختار مولکولی وایتون یک نوع فرمولاسیون پیچیده برنامه ریزی شده می باشد که نیاز شما را به سایز اورینگ ها کاهش می دهد. از خصوصیات این ترکیب پیچیده الاستومری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. تحمل حرارت تا دمای 450 درجه سانتی گراد
  2. داشتن استحکام مناسب
  3. داشتن توانایی کشش خوب و بالا
  4. کارایی و عملکرد عالی در محیط های اسیدی و بازی

لازم به ذکر است که نباید از حفظ ثبات این محصول در دمای زیر صفر چشم پوشی کرد و به دلیل داشتن ویژگی های بالا در بیشتر فعالیت های صنعتی قابل استفاده هستند. البته به دلیل کیفیت و مرغوبیت بالا، قیمت جعبه اورینگ وایتون در این نوع بیشتر از نمونه های دیگر است.

قیمت اورینگ سیلیکون

از سیلیکون به دلیل توانایی بالای آن در یک محدوده دمایی وسیع و مقاومت بالا در برابر ازن برای ساخت اورینگ مورد استفاده قرار می گیرد. البته مواد سیلیکون فیزیولوژیکی مضر نبوده و در صنعت مواد غذایی و دارویی استفاده می شود. از دیگر کاربردهای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • موتور و انتقال آلیفاتیک
  • سوخت
  • روغن های معدنی معطر
  • بخار تا دمای 300 درجه سانتی گراد
  • و … .

البته لازم به ذکر است که به دلیل مقاومت عالی در برابر سایش و پارگی و استحکام کششی آن، دارای انواع گوناگونی است. اورینگ سیلیکونی در دو نوع حلقه ای و متری می باشد؛ که نوع متری آن در صنایعی که نیاز به اورینگ با قطر بالاست، از آن استفاده می کنند. از این رو قیمت اورینگ متری بالاتر می باشد. شما برای اطلاع از قیمت جعبه اورینگ سیلیکونی و خرید اورینگ ها در انواع گوناگون می توانید به وبسایت ثامن تجارت مراجعه کنید.

خرید اینترنتی جعبه اورینگ (قیمت جعبه اورینگ لاستیکی 1401)

به طور کلی اورینگ ها یکی از ساده ترین و پرمصرف ترین اجزای مکانیکی پیشرفته است که بیشتر به صورت یک واشر مکانیکی و یا یک متصل چنبره شناخته می شود. خرید اورینگ با توجه به درجه حرارت، فشار آب بندی، اندازه و قیمت انواع اورینگ صورت می گیرد. در این مطلب شما را با قیمت جعبه اورینگ وایتون و لاستیکی، قیمت اورینگ سیلیکون و متری اشنا کردیم. شما برای خرید اورینگ می توانید به فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت به عنوان مرکز فروش اورینگ متری و لاستیکی مراجعه کنید.