آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

تیرآهن نرمال کارخانه ذوب آهن اصفهان

شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
سایز برند حالت واحد فروش قیمت (تومان)
14 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
16 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
18 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
20 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
22 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
24 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
26 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
28 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
30 ذوب آهن اصفهان نرمال شاخه تماس بگیرید
توضیحات

تیرآهن نرمال یا تیرآهن معمولی از جمله پروفیل های فولادی می باشند که در صنایع به خصوص ساختمان سازی کاربرد زیادی دارد. این محصول توانایی تحمل بار زیادی را داشته و از این رو برای مقاوم سازی بسیار مناسب هستند.تیرآهن I ساخته شده به وسیله کارخانه فولادسازی در طول گوناگون هستند. قیمت تیرآهن نرمال در هر کدام از طول ها متفاوت می باشد، از این رو باید از طریق مرکزی معتبر از جمله وبسایت ثامن تجارت اقدام به استعلام قیمت تیرآهن معمولی نمایید. برای اطلاع بیشتر د رمورد این محصول ما را همراهی کنید.

تیرآهن نرمال چیست؟

تیرآهن I از جمله تولیدات کارخانه فولادسازی می باشد که روش ساخت آن به صورت نورد گرم یا اکسترودر است. سطح مقطع آن به صورت I انگلیسی می باشد که به همین نام نیز معروف است. شکل ظاهری آن به این صورت است که از دو صفحه موازی فلنج و یک صفحه عمودی به اسم web به وجود می آید. وب وظیفه مقاومت در برابر تنش های برشی را داشته و فلنج ها در برابر خمش مقاومت می کنند. این نوع ساختار موجب شده تا تیرآهن نرمال بار بیشتری را بتواند تحمل کند.

ویژگی های تیرآهن معمولی

تیرآهن I با توجه به مشخصات گوناگونی تقسیم بندی می شود که از جمله آن ها می توان به طول آن ها اشاره کرد. در صورتی که تیرآهن ها کم تر از 12 متر طول داشته باشند به آن تیرآهن نرمال می گویند. برخی از ویژگی ها موجب شده تا استفاده از آن ها استحکام سازه را چند برابر کنند. این مشخصات شامل موارد زیر است:

  1. سبک بوده و سازه وزن کمتری خواهد داشت.
  2. به دلیل نیاز نداشتن به قطعات جانبی برای پشتیبانی استحکام سازه، قیمت تیرآهن نرمال مقرون به صرفه است.
  3. تیرآهن معمولی به دلیل روش تولید و جنس دارای مقاومت بالای در برابر عوامل محیطی و مخرب می باشد.
  4. تحمل فشار و بار آن فوق العاده بوده و بدون نیاز داشتن به تکیه گاه، یکپارچگی لازم را دارد.

انواع روش های برش تیرآهن نرمال

تیرآهن I باید براساس درخواست و اندازه موردنظر مشتری برش داده شود. برای ساختمان سازی در برخی از موارد شاید نیاز به برش برای ایجاد ستون و جاهای گوناگون سازه باشد.

روش اره نواری

در صورت بالا بودن وزن و قطر تیرآهن، باید از دستگاه اره نواری استفاده کرد. این دستگاه دارای اره های دوار بوده و موجب ایجاد برش های باریک می شود. دستگاه اره نواری برای برش تیرآهن نرمال از پرت شدن قطعات ریز آهن به اطراف جلوگیری می کند.

شیوه اره آتشی برای برش تیرآهن نرمال

از جمله ویژگی های دستگاه اره دیسکی آتشی این است که قابلیت قطع کردن تیرآهن در زوایای گوناگون را دارد و همچنین ایمنی بالای دارد. در زمان استفاده ارگ تیغه بکشند، دستگاه به صورت خودکار خاموش می شود. برای برش نبشی و ناوداین می توان از این دستگاه به راحتی استفاده کرد. با توجه به افزایش قیمت تیرآهن نرمال در این چند وقت اخیر باید افراد متخصص و ماهر اقدام به برش آن کنند.

 کارخانه های تولیدکننده تیرآهن معمولی

برای تولید تیرآهن I کارخانه های گوناگونی مشغول هستند که می توان به تولیدکننده های زیر اشاره کرد:

  • کارخانه جهان فولاد غرب؛
  • کارخانه آریان فولاد؛
  • شرکت فولاد ناب تبریز؛
  • کارخانه صنعت بناب؛
  • کارخانه تیرآهن نرمال ذوب آهن؛
  • کارخانه فولاد البرز ایرانیان.

مقاله پیشنهادی: در خرید تیرآهن به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قیمت تیرآهن نرمال

تیرآهن های معمولی با توجه به کاربردشان باید از بهترین کیفیت و مواد اولیه عالی درست شود تا دوام و مقاومت بالای داشته باشد. در ضمن باید قابلیت برش در اندازه های گوناگون را داشته باشد. این محصول به صورت استاندارد در شاخه های 12 متری ساخته می شود ولی با توجه به نیاز مصرف کننده می توان در اندازه ها و سایزهای گوناگون ساخته شود. قیمت تیرآهن معمولی با توجه به این که در چه اندازه، سایز، استاندارد، کیفیت متریال و … تولید شوند، متفاوت است. از این رو برای اطلاع از قیمت تیرآهن نرمال باید با کارشناسان سایت ثامن تجارت در ارتباط باشید.

نتیجه گیری

اگر قصد خرید تیرآهن نرمال را دارید ، در این مقاله از سایت ثامن تجارت تیرآهن نرمال مورد برسی و تمام جزئیات آن در اختیار شما گذاشته شد.لیست کامل بهترین تولید کنندگان تیرآهن در این مطلب برای شما معرفی شد.برای خرید و اطلاع از قیمت انواع تیرآهن نرمال در حالات، ابعاد و ضخامت  های مختلف دارید، می توانید با کارشناسان ما در ثامن تجارت ارتباط برقرار کنید.