آخرین بروزرسانی: پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone
تماس با ما

"*"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

میلگرد آجدار امیرکبیر کارخانه امیر كبیر

پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳
سایز برند حالت واحد فروش قیمت (تومان)
10 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 27,800
12 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 27,300
14 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,900
16 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,900
18 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,900
20 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,900
22 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,900
25 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,900
28 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,700
32 امیر كبیر شاخه 12 متری كیلوگرم 26,700
توضیحات

قیمت میلگرد امیرکبیر از جمله موضوعات پر سرچ در دنیای وب بوده و نرخ میلگرد امیر کبیر خزر به عوامل گوناگونی مانند: نرخ ارز، تصمیمات سیاسی و اقتصادی و … بستگی دارد. از این رو برای اطلاع از میلگرد ۱۶،۱۸ و 14 امیرکبیر باید از مرکزی معتبر اقدام کنید. در این میان شما از طریق ارتباط با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت توانسته اقدام به استعلام نرخ میلگرد امیر کبیر کنید.

قیمت میلگرد امیرکبیر

در حال حاضر قیمت میلگرد امیرکبیر در بازار رشت و افراد فعال در حوزه پروژه‌های ساختمانی و صنعتی در نزدیکی این مجتمع دارای اهمیت است. کارخانه فولاد امیرکبیر خزر در سال 1383 فعالیت خود را در شهرک صنعتی رشت آغاز کرده و به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید آهن آجدار آرماتور فولادی و سایر مقاطع فولادی شناخته می‌شود.

قیمت میلگرد امیر کبیر به عوامل متعددی همچون: میزان عرضه و تقاضا، مسائل سیاسی، تصمیمات اقتصادی، نرخ ارز، هزینه حمل و نقل و وزن میلگرد امیرکبیر خزر بستگی دارد. از این رو برای اطلاع از جدیدترین نرخ آن باید با کارشناسان مرکزی معتبری در ارتباط باشید. در این میان شما برای استعلام قیمت میلگرد امیرکبیر امروز می‌توانید با مشاوران سایت ثامن تجارت در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد امیرکبیر امروز

معرفی مجتمع فولاد امیرکبیر خزر

در حال حاضر کارخانه امیرکبیر رشت از جمله مجهزترین و به روزترین کارخانه‌ها در زمینه تولید فیبر پلیمری تقویت شده محسوب می‌شود. مقاطع فولادی ساخته شده در این مجتمع بر اساس جدیدترین تکنولوژی و مدرن‌ترین دستگاه‌ها تولید می‌شود. امیر کبیر خزر از سال 1385 با میزان ظرفیت تولید 750 هزار تن و انواع میلگرد فولادی در 3 خط تولیدی و از طریق 400 نفر نیروی کار فعالیت می‌کند. میلگردهای تولید شده در این مجتمع از سایز 8 تا 40 در بازار موجود است.

مجتمع فولاد امیرکبیر خزر از طریق استفاده از سیستم ترمکس، این قابلیت را داشته تا محصولاتی گرید 500 را با توانایی جوش‌پذیری و خواص مکانیکی مناسب تولید و به بازار عرضه کند. از این رو قیمت میلگرد امیرکبیر نسبت به دیگر کارخانه‌های تولید آرماتور ممکن است گران‌تر باشد.

محصولاتی این مجتمع تولیدی در گرید A2 سایز 10 میلی‌متر، گرید A3 در سایز 10 الی 32 میلی‌متر و گرید A4 در سایز 20 میلی‌متر تولید می‌شوند. در طول چند سال اخیر فولاد امیر کبیر خزر رشت دو بار کارآفرین برتر گیلان، یک بار واحد تولیدی برتر استان گیلان و رتبه برتر در صادرات و واردات را دریافت کرده است.

معرفی مجتمع فولاد امیرکبیر خزر

مشخصات میلگرد امیر کبیر 

مشخصات توضیحات
نام محصول میلگرد امیرکبیر خزر
علامت اختصاری AKS-CT
سایز بندی از سایز 8 تا 32 میلی متر
حالت ظاهری شاخه آجدار
آنالیز A2 و A3
کارخانه تولید کننده کارخانه میلگرد امیرکبیر خزر

انواع گرید میلگرد امیرکبیر خزر

میلگردهای تولید شده در این مجتمع در انواع سایز و گرید متفاوت بوده که قیمت میلگرد امیرکبیر در هر کدام از سایزها متفاوت است. به عنوان مثال قیمت میلگرد 14 امیرکبیر با قیمت میلگرد ۱۸ امیرکبیر به دلیل پایین بودن سایز میلگرد کمتر خواهد بود. در این میان قیمت میلگرد ۱۶ امیرکبیر در بین دیگر انواع سایزها مناسب‌تر است.

میلگرد A2 امیر کبیر خزر در سایز 10 میلی‌متر تولید شده و به صورت شاخه‌ای در بازار موجود است. از مشخصات فنی آن این است که دارای تنش 340 و استحکام نهایی 600 نیوتن بر میلی‌متر مربع می‌باشند. میلگرد A3 در سایز 12 الی 32 میلی‌متر و دارای گرید 400 بوده که تنش تسلیم آن 420 و استحکام نهایی 600 نیوتن بر میلی‌متر مربع است. محصولات A4 در سایز 20 با تنش 500 و استحکام نهایی 650 نیوتن بر میلی‌متر مربع به بازار عرضه می‌شوند. به طور کلی تمامی مقاطع فولادی امیرکبیر خزر دارای ویژگی‌های زیر هستند:

 1. مقاومت تسلیم
 2. مقاومت کششی
 3. اسپیسر (ایجاد فاصله از سطح بیرونی).
میلگرد 14 امیرکبیر خزر

میلگرد 14 امیرکبیر خزر

اطلاع از قیمت میلگرد امیرکبیر14 به عنوان پرکاربردترین سایز میلگرد در صنعت ساختمان‌سازی مهم است و از این رو خریداران با دسترسی داشتن به آخرین نرخ آن اقدام به خرید میلگرد امیرکبیر خزر می‌کنند.

میلگرد 16 امیرکبیر

در بین انواع سایزبندی میلگرد، سایز 16 امیرکبیر به عنوان پرفروش‌ترین مدل شناخته شده و با داشتن ویژگی‌هایی همچون استحکام بالا و وزن پایین موجب افزایش کیفیت سازه شود. از این رو افراد فعال در حوزه ساخت و ساز به دنبال اطلاع از قیمت میلگرد امیرکبیر سایز 16 هستند.

میلگرد 18 امیر کبیر 

میلگردهای 18 تولید شده توسط کارخانه امیر کبیر خزر دارای ابعاد 14 و 16 بوده که هر کدام دارای رنج قیمت و کاربرد متفاوتی است.

میلگرد 16 امیرکبیر

میلگرد A2 امیرکبیر 

مشخصات میلگرد A2 امیرکبیر به شرح زیر است:

 • آجدار مارپیچی (J) (دارای تنش تسلیم 340 مگاپاسکال و مقاومت کششی 500 مگاپاسکال)
 • دارای قابلیت جوشکاری، آهنگری و خم‌کاری
 • ازدیاد طول نسبی: 18%
 • تولید در سایز 8 و 10 میلی‌متر.
میلگرد A2 امیرکبیر

میلگرد گرید A3 امیرکبیر

مشخصات میلگرد A3 امیرکبیر شامل موارد زیر می‌شود:

 1. تولید شده در نوع آجدار جناقی (C) با تنش تسلیم 400 مگاپاسکال و مقاومت کششی 600 مگاپاسکال
 2. تولید شده در نوع آجدار جناقی (H) با تنش تسلیم 420 مگاپاسکال و مقاومت کششی 600 مگاپاسکال
 3. قیمت میلگرد امیرکبیر A3  گران‌تر از میلگرد گرید A2 است.
 4. ازدیاد طول نسبی: 16%
 5. سایزبندی 10 الی 32 میلی‌متر.
میلگرد 18 امیر کبیر

وزن میلگرد امیرکبیر خزر 

وزن از جمله عوامل مهم در قیمت میلگرد امیرکبیر امروز محسوب می‌شود و مقاطع فولادی تولید شده در مجتمع امیرکبیر رشت به عنوان محصولات سنگین وزن  در بازار به حساب می‌آیند.

استاندارد میلگرد امیر کبیر

محصولات تولیدی کارخانه امیرکبیر رشت بر اساس استاندارد ISIR3132 ساخته شده و دارای مقاومت تسلی 4000 و مقاومت کششی 6000 کیلوگرم می‌باشند. در ضمن از استانداردهای GOST روسی، TS، DIN و ASTM نیز استفاده می‌کنند.

استاندارد میلگرد امیر کبیر

قیمت میلگرد امیرکبیر امروز

میلگرد امیرکبیر خزر باکیفیت مناسب در انواع سایزهای 8 تا 32 در گرید A2، A3 و A4 میلی‌متر به صورت آجدار تولید می‌شوند. شمش‌های استفاده شده برای تولید آن از نوع مرغوب بوده و از این رو برای پروژه‎های ساخت و ساز به طور گسترده از آن استفاده می‌کنند. از این رو خرید میلگرد امیرکبیر گیلان برای تکمیل پروژه‌های صنعتی و ساختمانی پرتقاضا است و با توجه به تغییرات لحظه‌ای قیمت میلگرد امیرکبیر توانسته برای اطلاع از نرخ آن با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد ۱۶ امیرکبیر

میلگرد ۱۶ امیرکبیر یکی از انواع میله گرد‌های پر فروش در بازار هستند که با نام میلگرد A3 نیز شناخته شده اند. در واقع میزان تنش جاری در این محصول برابر ۴۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع است و تنش گسیختگی آن نیز برابر ۶۰۰۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع خواهد بود. در واقع این محصول بسیار ترد می‌باشد و برای استفاده در ساختمان‌ها مناسب هستند و عمدتا آج‌های آن به صورت جناقی ۷ و ۸ هستند و برای استفاده در مکان‌هایی که امکان تغییر شکل وجود خواهد داشت، استفاده از این محصول مناسب نیست و اصلا برای جوشکاری نباید مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت میلگرد ۱۶ امیرکبیر

وزن میلگرد 16 امیرکبیر

وزن هر شاخه میلگرد 16 امیرکبیر برابر ۱۸ کیلوگرم است و عمدتا قیمت گذاری محصولات فولادی و آهنی بر اساس وزن، ضخامت و نوعی که دارند تخمین زده می‌شوند. عمدتا این نوع میلگرد نیز همانند محصولات دیگر به صورت شاخه ای و کیلویی به فروش می‌رسند که هر شاخه میلگرد آجدار ۱۶ امیرکبیر دارای طولی ۱۲ متری نیز هستند.

در نظر داشته باشید که وزن آهن آجدار فولادی وابسته به نوع استاندارد ساخت خواهد بود. با توجه به اینکه میلگرد‌ها برای استفاده و ایجاد ساختار‌های حساس به کار برده می‌شوند، مسلما قبل از خرید این محصولات فولادی حتما باید از استاندارد ساخت محصولات مطمئن شوید تا بهترین مصالح مطمئن را خریداری کرده باشید.

وزن میلگرد 16 امیرکبیر

کارخانه میلگرد امیرکبیر

مجتمع فولاد امیرکبیرخزر در سال 1383 در زمینی به مساحت 15 هکتار در شهرک صنعتی رشت تاسیس شد و از سال 1385 با ظرفیت تولید 750 هزارتن انواع میلگرد فولادی در 3 خط و با 400 نفر نیروی کار مستقیم در حال تولید محصولات خود می‌باشد. فولاد امیرکبیر خزر جزو بزرگ‌ترین تولید کنندگان انواع میلگردهای صنعتی و ساختمانی در سایزهای 8 الی40 با گریدهای مختلف مطابق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 و استانداردهای جهانی DIN, ASTM, GOST, TS است. همه میلگردهای تولید شده این مجموعه، مشخصه مارک تجاری A.K.S را دارند که موجب متمایز شدن محصول تولید شده این مجموعه از سایر شرکت‌ها شده است.

کارخانه میلگرد امیرکبیر

دفتر فروش میلگرد امیرکبیر

مجتمع فولاد امیرکبیر خزر واقع در شهرک صنعتی لاکان رشت است؛ اما دفتر فروش تهران این مجموعه به نشانی زیر است:

تهران، بلوار آفریقا، کوچه تندیس، پلاک 42

همچنین برای برقراری تماس با دفتر فروش تهران این مجموعه بزرگ می‌توانید با شماره تلفن 23014000(021) تماس حاصل کنید.

خرید میلگرد امیرکبیر

فروشگاه ثامن تجارت، مرکز تخصصی عرضه انواع مقاطع فولادی به صورت مستقیم از کارخانجات می‌باشد. محصولات موجود مجموعه شامل میلگرد امیرکبیر نیز می‌باشد که شما با مشاهده به روزترین قیمت میلگرد امیرکبیر در بازار و مشخصات میلگردهای عرضه شده در ابتدای همین صفحه، می‌توانید برای خرید میلگرد امیرکبیر اقدام کنید. البته خرید میلگرد امیرکبیر از طریق وب سایت ثامن تجارت در فرآیندی بسیاره ساده انجام می‌شود و پس از ثبت سفارش خود، در سریع‌ترین زمان ممکن، محصول مورد نظر به دست شما خواهد رسید.

همچنین شما با برقراری تماس با کارشناسان مجرب مجموعه ثامن تجارت نیز می‌توانید از قیمت این محصول مطلع شوید. البته باید اشاره کنیم که شما می‌توانید سوالات تخصصی خود را از کارشناسان مجموعه بپرسید و جامع‌ترین و کامل‌ترین اطلاعات را دریافت کنید تا ضمن تکمیل اطلاعات خود، خرید خوبی را هم تجربه کنید.

خرید میلگرد امیرکبیر

قیمت میلگرد 14 امیرکبیر

میلگرد آجدار ۱۴ امیرکبیر دارای قیمتی ارزان تر از نوع ۱۶ خواهد بود و اصلی ترین عامل موثر بر تفاوت قیمت این محصولات، تفاوت در نوع و ضخامت آن‌ها است. اگر قصد خرید انواع میلگرد امیر کبیر را با قیمت مناسب دارید، ما به شما خرید از درب کارخانه تولیدی و یا بازرگانی‌های معتبر را پیشنهاد می‌کنیم تا بهترین محصولات را با نازل ترین قیمت خریداری کنید تا متحمل پرداخت هزینه‌های اضافه نشوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های داخل سایت تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین با کارشناسان فروش بازرگانی در ارتباط باشید.