ورق مسی از کجا بخرم؟

ورق مس، بعد از ورق آلومینیوم و فولاد یکی از پرطرفدارترین محصولات در صنعت می باشد که در ابعاد و اندازه های مختلف برای کاربردهای متفاوت وارد بازار میشود. این نوع ورق به دلیل انعطاف پذیری و خاصیت فرم دهی بالایی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. همچنین به علت رنگ و ماندگاری زیاد در بعضی از مواردی که ظاهر مهم است و به دلیل گستردگی کاربرد ورق مسی مورد توجه قرار می گیرد. اما ورق مسی از کجا بخرم؟ و چگونه از آخرین قیمت ورق مس برای برجسته کاری مطلع شوم؟ بازرگانی ثامن تجارت یکی از ارائه دهندگان این نوع ورق در کشور می باشد و شما می توانید پس از مراجعه به سایت محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

ویژگی و کاربرد ورق مسی

ورق های مس، از آلیاژ های خالص مس ساخته شده است. این ورق ویژگی های خاصی دارد که شامل رسانایی الکتریکی قوی، رسانای گرما، مقاومت در برابر فرسایش، شکل پذیری و چقرمگی زیاد است. از این ورق های مسی می توان برای کارهایی مانند ساخت قطعات الکترونیکی، رادیاتورها، تسمه ها و یا سایر وسایل صنعتی به کار برد.

ورق مسی از کجا تهیه کنیم؟

در این مقاله از سامانه آنلاین ثامن تجارت درمورد اینکه ورق مسی از کجا بخرم صحبت می کنیم. اما پس از بررسی مشخصات آنها تصمیم به خرید گرفته اید، مهم ترین موضوع انتخاب مرکز خریدی است که یک محصول باکیفیت و درجه یک را با قیمت مناسب به شما ارائه دهد و ثامن تجارت می تواند چنین شرایطی را برای مشتریان خود فراهم کند. پس دیگر نگران این نباشید که ورق مس از کجا بخرم؟ ثامن تجارت شما را تامین می کند.

فروش ورق مس در ثامن تجارت

فروش ورق مس در ثامن تجارت

ورق های مسی در گریدهای مختلفی از جمله C101، C110 و C112 ساخته شده اند و میزان مس موجود در آنها با یکدیگر فرق می کند ولی هر کدام از آنها 99 درصد فلز مس در خود دارند. آلیاژ هایی مانند برنج، برنز و ورشور از فلز مس ساخته شده اند.

ورق مس با گرید C101 در تجهیزات و وسایل الکتریکی مانند کابل استفاده شده است. از جمله کاربرد ورق مسی این است که در صنایع خودرو سازی، ساختمان سازیريال ساخت پونز و جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد. و در پاسخ به سوالی که ورق مسی از کجا بخرم، باید پاسخ دهیم که مجموعه ثامن تجارت به عنوان یکی از بهترین فروشگاه آنلاین در ایران، خرید ورق مسی را به صورت آنلاین برای شما عزیزان قرار داده است. همچنین برای اطلاع از آخرین قیمت ورق مس برای برجسته کاری نیز می توانید به مجموعه ما مراجعه نمایید.

جدول سایز و ضخامت ورق مسی

نام کالاضخامت(میلیمتر)سایز (میلیمتر)
ورق مسی0,1 میلیمترعرض 400 میلیمتر
ورق مسی0,2 میلیمترعرض 400 میلیمتر
ورق مسی0,3 میلیمترعرض 400 میلیمتر
ورق مسی0,4 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی0,5 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی0,7 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی0,8 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی1 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی2 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی3 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی4 میلیمتر660*2000 میلیمتر
ورق مسی5 میلیمتر660*2000 میلیمتر

قیمت ورق مس برای برجسته کاری

ورق مسی از کجا بخرم؟ این محصول ویژه و کاربردی را می توانید در اندازه و ابعاد مختلف که تولید شده کارخانه های مختلفی است از ثامن تجارت خریداری کنید. برای این کار تنها کافی است که به سایت ثامن مراجعه کنید و در صفحه قیمت ورق مسی، محصول مورد نظر خود را بعد از اطلاع از قیمت رول مس امروز، سفارش دهید. اگر هم در این زمینه به راهنمایی نیاز داشته باشید کارشناسان سایت شما را راهنمایی می کنند. لازم به ذکر است که این محصول برای معرق کاری و برجسته کاری بسیار عالی می باشد.

قیمت ورق مس برای برجسته کاری (ورق نازک مس از کجا بخریم)

مس، برنج و برنز فلزات محبوبی هستند که در سراسر صنعت و همچنین در طراحی داخلی مورد استفاده قرار می گیرند. ترکیبی از شکل‌پذیری، انعطاف‌پذیری و عمق ذاتی رنگ و شخصیت، خود را به خوبی در طراحی می‌سازد. طول عمر و ماهیت قوی مواد را اضافه کنید، یک سری ویژگی دارید که خیلی خوب است که نمی توان آنها را نادیده گرفت!

مس، برنج و برنز در مجموع به عنوان "فلزات قرمز" شناخته می شوند. با این حال، تنها یکی از آنها از نظر فنی یک فلز است. فقط مس است که یک فلز خالص است. برنج و برنز در واقع آلیاژهای فلزی هستند. برنج از ترکیب مس و روی و برنز ترکیبی از مس و قلع است. امیدوارم که توانسته باشیم پاسخ سوال شما که ورق مسی از کجا بخرم را در این مقاله از مجموعه ثامن تجارت داده باشیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ورق مس برای برجسته کاری با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول

1- ورق مس چیست؟

یکی از پرطرفدارترین محصولات در صنعت می باشد که در ابعاد و اندازه های مختلف برای کاربردهای متفاوت وارد بازار میشود. این نوع ورق به دلیل انعطاف پذیری و خاصیت فرم دهی بالایی که دارد بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

2- مهم ترین کاربرد ورق مسی چیست؟

ساخت قطعات الکترونیکی، رادیاتورها، تسمه ها و یا سایر وسایل صنعتی به کار برد.

منبع: basiccopper.com

ارســــال دیـــــــدگاه

دیدگاهی ثبت نشده

دسته بندی محصولات

دسته بندی موجود نیست