لیست قیمت ورق آجدار پرسی

کارخانه فولاد گيلان

عنوانابعادکارخانهحالتضخامتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

کارخانه فولاد مباركه

عنوانابعادکارخانهحالتضخامتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

توضیحات لیست قیمت ورق آجدار پرسی

 ورق آجدار از ورق های آهنی است که در صنایع مختلف به کار می رود و کاربردهای خاصی دارد. به طور کلی ورق های آهنی و فلزی از کاربردی ترین محصولات آهن آلات در صنعت هستند و کارایی های بسیار زیادی دارند. ورق های آجدار به دو دسته ورق های آجدار پرسی و ورق های آجدار فابریک تقسیم بندی می شوند. در ادامه این مطلب از وب سایت ثامن تجارت، قصد داریم تا درباره انواع این نوع ورق توضیح دهیم و قیمت ورق آجدار فولاد مبارکه، گیلان و ورق پرسی را بررسی خواهیم کرد.

ورق آجدار فابریکی چیست؟

همانطور که گفته شد، ورق های آجدار دو نوع دارند. ورقهای آجدار پرسی به شکلی هستند که یک ورق ساده را به روش های مختلفی مثل پرس کاری و سنبه زنی، آجدار می کنند و دو سمت آن به شکلی است که روی آن یک ورق آجدار و بیرون آمدگی های مختلف روی آن وجود دارد و طرف دیگر آن تو رفته است. 

اما ورق های آجدار فابریکی به شکلی است که یک ورق آهنی ساده را آجدار می کنند و در طرفی که تو رفتگی وجود دارد یک ورق آهنی دیگر می گذارند. در نهایت، پشت آن ظاهر زیباتری نسبت به ورق پرسی دارد. وزن این ورق ها نیز بیشتر است و در کاربرد های بیشتری مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو قیمت ورق آجدار فابریک از قیمت ورق آجدار پرسی بالاتر می باشد. اما نکته قابل توجه این است که قیمت ورق آجدار 2 میل، 3 میل، 4 میل، 5 میل، 6 میل براساس میزان ابعاد آن ها تعیین می شود.

ورق آجدار پرسی چیست؟

ورق آجدار پرسی یکی از پرمصرف ترین ورق های فولادی می باشد که در زمان خرید باید حتما به جنس و کیفیت آن توجه کنید. این نوع ورق ساده که روی سطوح آن چاله هایی با دستگاه های مخصوص ایجاد شده، دارای کیفیت بالایی است. در ضمن، این ورق دارای سختی و استحکام بالا است که در ضخامت 2 الی 10 میلی متر و ابعاد 1000 تا 2000 میلی متر ساخته می شود. قیمت ورق آجدار پرسی در مقایسه با سایر نمونه ها پایین تر است.

خرید ورق آجدار پرسیپ

قیمت ورق آجدار فابریک در بازار 

یکی از مهم ترین معیار های خرید ورق و محصولات دیگر آهنی و فلزی، قیمت اولیه آهن آلات است که هر چه پایین تر و مناسب تر باشد، هزینه تولید پایین تر می آید و سود بیشتر می شود. اگر قصد خرید ورق های آجدار فابریکی را دارید، باید به این موضوع دقت داشته باشید که قیمت ورق آجدار فولاد مبارکه و فابریک از ورق های آجدار پرسی بیشتر می باشد. اما شما می توانید این محصول را با کیفیت بسیار بالا و بدون نگرانی از ثامن تجارت، مرجع فروش آهن آلات و پلیمر خریداری فرمایید.

کاربرد های ورق آجدار گیلان و فابریک

به طور کلی از این نوع محصول در حوزه های گوناگون استفاده می کنند که این حجم از کاربرد، در قیمت ورق آجدار فابریک موثر است. این صنایع عبارتند از:

 • ساخت و تولید دستگاه های صنعتی کارخانجات
 • کف زمین های در حال عملیات ساخت
 • ساخت پل ها
 • جداسازی و دانه بندی در خطوط تولید مواد غذایی
 • سقف و دیواره های آسانسور
 • راه سازی
 • تولید قطعات لوازم خانگی
 • کاربرد در ایستگاه های اتوبوس و کف اتوبوس
 • ساخت حفاظ هایی برای مناطق حساس نظامی
 • در پله های اضطراری
ورق آجدار

جدول وزن و قیمت ورق آجدار 2 میل، 3 میل، 4 میل، 5 میل، 6

ردیفمحاسبه طولعرضضخامتوزن
1ورق آجدار 1.5 میل200010001.524
2ورق آجدار 2 میل20001000232
3ورق آجدار 3 میل20001000348
4ورق آجدار 6 میل600015006432
5ورق آجدار 8 میل600015008576
6ورق آجدار 10 میل6000150010720
7ورق آجدار 8 میل600020008768

کاربردهای ورق آجدار پرسی چیست؟

شاید سوال خیلی از افراد این باشد که از این ورق فولادی در کجاها استفاده می شود. در جدول زیر در مورد کاربردهای آن گفته ایم. البته لازم به ذکر است که با توجه به این نوع استفاده از آن، قیمت ورق آجدار گیلان و پرسی هر مقدار هم که باشد؛ باز مقرون به صرفه است.

کاربرد ها و ویژگی ها:

 • سطوح شیب دار فلزی و راحتی عبور و مرور در آن
 • کف پل های عابر پیاده به دلیل عبور مکرر عابرین
 • پله های برقی و لیز نخوردن افراد هنگام استفاده از پله
 • کف ماشین های باربری و لیز نخوردن اجسام از آن
undefined

خرید ورق های آجدار فابریک (قیمت ورق آجدار گیلان)

ورق های آجدار فابریکی از محبوب ترین ورق ها هستند که به دلیل ویژگی های بسیار زیادشان مثل سختی و استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر لغزش، در موارد بسیاری کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. اگر قصد خرید این محصول کاربردی را دارید، می توانید خرید خود را در سایت فروش اینترنتی آهن آلات ثامن تجارت انجام دهید و ورق های آجدار فابریکی را با بالاترین کیفیت، قیمت روز و ابعاد مختلف خریداری فرمایید.

شما برای اطلاع از قیمت ورق آجدار فابریک و همچنین به روز ترین قیمت ورق آجدار پرسی، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که مجموعه ثامن تجارت اطلاعات دقیقی از قیمت ورق آجدار 2 میل، 3 میل، 4 میل، 5 میل، 6 میل را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

 

سوالات متداول:

1. مهم ترین کاربرد ورق اجدار چیست؟

ساخت و تولید دستگاه های صنعتی کارخانجات

2. مهم ترین عامل تاثیر گذارد در تعیین قیمت ورق اججدار پرسی و فابریک چیست؟

وزن ورق ها در تعیین قیمت انها بسیار موثر هستند.

فیلتر ها

در حال دریافت اطلاعات

در حال دریافت اطلاعات

دسته بندی محصولات

دسته بندی موجود نیست