آخرین بروزرسانی: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳
مشاوره و فروش
02191003181
tellphone

فولاد های نسوز

توضیحات

قیمت فولاد نسوز: فولاد یکی از معروف ترین انواع آلیاژ است که انواع بسیار مختلفی دارد و هر کدام از انواع فولاد نیز کاربرد های خود و گرید های خاص خود را دارند. در میان انواع آلیاژ فولاد، یکی از بهترین نمونه های آن که کاربرد های بسیار زیادی دارد و در کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد و صنایع بسیار زیادی از آن استفاده می کنند؛ فولاد های نسوز است. فولاد نسوز، نوعی از فولاد می باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت بسیار زیاد دارند و در تولید بسیاری از محصولات به کار می رود. در ادامه این مطلب در وب سایت ثامن تجارت، قصد داریم تا به طور کامل شما را با این آلیاژ پرکاربرد آشنا کنیم.

فولاد نسوز چیست؟

فولاد نسوز یا Heat Resistant Steel یکی از انواع آلیاژ فولاد است که در انواع اشکال مختلف مثل میلگرد، ورق، لوله و توری نسوز با ترکیبی از آهن، کربن و عناصر آلیاژی خاص دیگری تولید می شود. همانطور که اشاره شد، این نوع از فولاد، نوعی از آلیاژ های فولاد است که مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارات بالا دارد و به دلیل وجود کروم در آن، خاصیت ضد خوردگی بسیار بالایی نیز دارد.

در این نوع از فولاد، خواصی همچون ضد زنگ بود، استحکام سایشی و مقاومت در برابر حرارت بالا دیده می شود که کاربرد های این محصول آلیاژی را تا حد بسیار زیادی بالا می برد. فولاد های نسوز انواع بسیار متفاوت و متنوعی دارند که برخی از بهترین آنها عبارتند از فولاد آستنیتی، فولاد مارتنزیتی، فولاد فریتی و فولاد سخت رسوبی اشاره کرد که هر کدام گرید ها و خواص مختص خودشان را دارند.

قیمت فولاد نسوز

یکی از مهم ترین معیار هایی که افراد و تولید کنندگان مختلف قبل از خرید انواع فولاد به آن دقت می کنند، قیمت مناسب فولاد است. زیرا اگر بتوانند مواد و محصولات مورد نظر خود را با قیمت مناسب تر و پایین تری خریداری کنند، می توانند هزینه تولید محصول خود را پایین بیاورند و سود بیشتری در کار خود داشته باشند؛ از این رو قیمت خرید برایشان خیلی مهم است. اگر نیاز به خرید فولاد نسوز دارید نیز می توایند خرید آن را در ثامن تجارت؛ مرجع خرید انواع آهن آلات، انجام دهید و بدون نگرانی برای قیمت فولاد نسوز، هر مقدار که نیاز دارید را خریداری فرمایید.

قیمت فولاد نسوز

کاربرد های فولاد نسوز

  • پره های توربین گازی و بخار
  • دیگ های بخار و گرم کننده ها
  • پیچ و مهره های مقاوم در برابر خزش
  • محفظه های عملیات حرارتی
  • شاسی های قرار گیری شسش برای کوره های نورد
  • جداره های داخلی کوره های ذوب فلزات
  • قطعات موتور موشک و هواپیما
  • تجهیزات فرآیند های شیمیایی و الکترود های جوشکاری

خرید فولاد استیل

همانطور که اشاره شد، فولاد نسوز از دسته انواع آلیاژ فولاد است که از آن محصولات بسیار زیادی مانند میلگرد، ورق و لوله های مختلف تولید می شود و در صنایع و کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید این محصول را دارید و برای تولید محصول خود به فولاد نسوز نیاز دارید، می توانید خرید خود را در فروشگاه آنلاین آهن آلات و پلیمر ثامن تجارت، انجام دهید و فولاد نسوز را با بالاترین کیفیت و قیمت روز تهیه کنید.