لیست قیمت بولت و مهره

سایز 18

عنوانسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

سایز 20

عنوانسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

سایز 22

عنوانسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

سایز 25

عنوانسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

سایز 28

عنوانسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

سایز 32

عنوانسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

توضیحات لیست قیمت بولت و مهره

قیمت بولت و مهره با بررسی عوامل گوناگونی مانند نرخ ارز و دلار، قیمت مواد اولیه ساخت آن، مقدار عرضه و تقاضا و ... تعیین می‌شود. به طور کلی یکی از مهم ترین بخش های تولید یک محصول یا قطعات مختلف، اتصالات آنهاست که باید به بهترین شکل انجام شوند و این اتصالات هستند که سازه ها و محصولات مختلف را ثابت و محکم نگه میدارند و در پروژه های مختلف کوچک و بزرگ، تاثیر بسیار زیادی دارند. امروزه هدف از خرید بولت و مهره، اتصال بین دو قطعه است. 

شناخته شده ترین انواع اتصالات، پیچ و مهره هستند که در دنیای صنعت بیشتر به نام بولت و مهره شناخته میشوند. بولت و مهره از مهم ترین محصولاتی آهنی و فولادی هستند که در صنایع بسیار زیاد و برای تولید بسیاری از محصولات و انجام دادن بسیاری از پروژه های مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب از سایت ثامن تجارت قصد داریم تا شما را کمی بیشتر با بولت و مهره و انواع آنها آشنا کنیم. همچنین به بررسی قیمت بولت و مهره  و قیمت رول بولت 8 نیز می پردازیم.

بولت چیست؟

بولت یا همان پیچ، نوعی بست از جنس میلگرد می باشد که در صنعت ساخت و ساز، جهت ایجاد اتصالات محکم بین دو صفحه مثل صفحه زیر ستون و فوندانسیون مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو قیمت میلگرد در قیمت بولت و مهره تاثیرگذار است.  بولت ها به طول ها انواع مختلف تولید می شوند و به طور معمول، انتهاب بولت را با منظور افزایش درگیری خم می کنند. این کار باعث می شود که شکل ظاهری آن کمی به عصا شبیه باشد. انواع بولت های مختلف که در کار های بسیار متنوعی کاربرد دارند. در ادامه تلاش داریم تا شما را به طور کامل با انواع بولت و کاربرد های آنها و نحوه خرید بولت و مهره آشنا کنیم. برای اطلاع از «بولت چیست؟» روی لینک کلیک کنید.

بولت چیست

انواع بولت ها

بولت‌ها انواع مختلفی دارند که هر یک از آنها کاربردهای گوناگونی دارد، جهت آشنایی با انواع بولت‌ها و کاربردهای آن، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

انکر بولت یا رول بولت 25:

کلمه انکر در دایره واژگان انگلیسی به معنای مهار، چفت و بستن به صورت محکم و سخت است. انکر بولت ها که به رول بولت 25 یا نام های دیگری نیز شناخته می شوند، ابزار هایی هستند که جهت فیکس نمودن و نصب ماشین ها و ابزار های صنعتی داخل فونداسیون، همچنین در پروژه های ساختمانی به منظور نصب صحفه های فلزی با ابعاد و ضخامت های مختلف استفاده می شود. رول بولت ها نوعی از بولت های سر مخروطی هستند که از یک استوانه فلزی چاکدار، یک مهره و یک واشر به صورت ترکیبی تشکیل می شوند. مبنای کار رول بولت ها، افزایش حجم اتصال است. یعنی چیزی شبیه به اتصال پیج و رول پلاک ها که در سطوح دیوار استفاده می شود. برای طلاع از آخرین قیمت بولت و مهره 10، 7، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25 می توانید به سایت ثامن تجارت مراجعه کنید.کاربرد های اصلی رول بولت یا انکر مکانیکی عبارتند از:

 • در صنعت ساختمان و سازه جهت ایجاد صفحه پایه اتصال
 • استفاده در صنایع مکانیکال و مخازن جهت اتصال مخازن به زمین در تهویه مطبوع
 • اتصال های مختلف بخ سقف و ستون های بتنی
 • در صنایع برق و در دکل های برقی برای اتصال کلمپ ها و ساپورت ها
 • در ایجاد هندریل و گاردریل.

آی بولت (Eye Bolt)

ای بولت ها نوعی از بولت ها هستند که در انتهای خود یک حلقه دارند و این موضوع دو کاربرد اصلی و بی نظیر دارد. کاربرد اولیه این دسته از بولت ها این است که برای رد کردن طناب، لوله یا میلگرد های مختلف از جای خاصی مورد استفاده قرار می گیرند و از آنها رد می کنند و از این نوع بولت استفاده می کنند. کاربرد دوم آنها نیز این است که برای سفت کردن آنها می توان از یک میله ساده استفاده کرد. سفت کردن این پیچ ها بسیار راحت است و شما میتوانید به راحتی میله ای در آنها گذاشته و با چرخاندن آن به راحتی Eye  Bolt سفت یا شل کنید. از آنجایی که حلقه در بالای این بولت ب چشم (Eye) شبیه می باشد، به آن آی بولت گفته می شود.

یو بولت (U Bolt):

پیچ های یو یا U Bolt نوعی از بولت ها هستند که به شکل حرف انگلیسی U می باشند و برای اهداف خاصی مورد نیاز می باشند و از آنها استفاده می شود. این بولت ها به شیوه های هستند که در دو سوراخ وارد می شوند و از آنها برای جا گذاری لوله های مختلف یا رد کردن چندین دسته طناب سفت استفاده می شود. یو بولت ها به منظور ساپورت لوله های نفت و گاز در پایپینگ (Piping) طراحی می شوند و در واقع کاربرد اصلی یو بولت ها برای همین موضوع می باشد. طراحی این بولت ها نیز بر اساس سایز لوله ها نامگذاری می شود و برای مثال یو بولت های سایز 8 برای مهار لوله های سایز 8 تولید می شوند. در خرید بولت و مهره یو شکل مختلف باید به این پارامتر ها توجه کرد:

 1. نوع جنس
 2. گام رزوه
 3. قطر مفتول
 4. شعاع خم
 5. نوع پوشش.

جی بولت (J Bolt)

جی بولت ها نیز نوع دیگری از بولت ها می باشند که به حروف انگلیسی شباهت دارند و این بولت نیز شبیه به حرف J می باشد. از این نوع از بولت ها به عنوان یک قلاب گیرنده استفاده می شود و در کار های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این پیچ می تواند به عنوان یک جایگزین مناسب برای Eye Bolt ها نیز کارایی داشته باشد. مزیت استفاده از جی بولت ها در مکان های مختلف و به جای آی بولت ها افزایش سرعت در کار های مختلف و راحت تر شدن عمل باز و بسته کردن آنها و همچنین راحت تر شدن گیر دادن چیزی به آنها می باشد. قیمت بولت و مهره در نوع جی با نوع  یو متفاوت است. 

هنگر بولت (Hanger Bolt)

هنگر بولت ها نیز نوع دیگری از بولت ها هستند که به طور کامل روزه شده اند اما در دو طرف آنها به اندازه مساوی، دو نوع مختلف رزوه وجود دارد. برای مثال در طرفی رزوه ها کوچک و کوتاه و در طرف دیگر رزوه ها بزرگ و با فاصله زیاد از هم هستند. هنگر بولت ها در زمانی که شما به استحکام بسیار زیاد، سرعت بالا و سهولت اتصال یک وسیله به حجم های چوبی یا رول پلاک ها دارید (مانند تعمیر و ساخت مبلمان چوبی)، استفاده می شود. یکی از مهم ترین موضوعات درباره رزوه های هنگر بولت ها این است که رزوه یک طرف آنها در بیشتر مواقع به دلیل کاربرد های این نوع از بولت، رزوه چوب است. رزوه دیگر نیز معمولا شبیه به رزوه پیچ ماشینی می باشد و از این نوع پیچ ها می توان در صفحات با دو جنس متفاوت استفاده کرد. قیمت این بولت با قیمت بولت و مهره 22 فرق چندانی ندارد.

استاد بولت (Stud Bolt):

استاد بولت ها نیز نوعی از بولت ها هستند که به طور کامل رزوه می باشند. اما تفاوت این بولت ها با هنگر بولت ها این است که رزوه در استاد بولت تفاوتی ندارد و یکی است و در دو سر آن رزوه و دو مهره وجود دارد که جهت بستن فلنج ها و قطعات فلزی مختلف در صنایع سنگین مانند نفت و گاز یا پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.  این بولت ها اغلب فولادی هستند و با پوشش های مختلفی مانند تفلون، گالوانیزه یا استنلس استیل تولید می شوند که خاصیت های مختلفی مثل عدم خوردگی داشته باشند. اندازه طولی استاد بولت ها از مهم ترین معیار ها و پارامتر های انتخاب، طراحی، تولید یا خرید بولت و مهره آنهاست. کاربرد های اصلی استاد بولت ها نیز در صنایع زیر می باشد:

 • صنایع نفت و گاز
 • صنایع پتروشیمی
 • صنایع سیمان
 • صنایع ساختمان سازی
 • صنایع خودرو سازی
 • صنایع معدن
 • خطوط تولید ماشین آلات صنعتی.

مهره چیست؟

مهره جسمی حلقه ای شکل، گرد یا چند ضلعی است که در داخل آن رزوه شده است. این رزوه ها در داخل مهره کمک می کند تا شما بتوانید پیچ یا به اصطلاح بولت را در آن بگردانید و اتصال خود را به خوبی برقرار کنید. در ادامه تلاش داریم تا شما را با برخی از مهم ترین انواع مهره آشنا کنیم و از کاربرد های آنها برایتان بگوییم.

مهره چیست

دو دسته کلی مهره ها

قبل از اینکه بخواهیم انواع مختلف مهره را برای شما نام ببریم و توضیح دهیم، باید در ابتدا با دسته بندی کلی مهره ها آشنا شویم. مهره ها دو دسته کلی دارند. مهره های قفل شونده و مهره های خود قفل کننده. مهره های قفل شونده، معمولا در اتصالاتی به کار می روند که تحت ارتعاش و نیرو های مختلف هستند که این موضوع باعث احتمال باز شدن مهره های معمولی می شود. در این وضعیت، از این مهره ها استفاده می شود و به آنها نیز مهره های قفل شونده یا Luck Nut گفته می شود. مهره های خود قفل کننده نیز نوع دیگری از مهره ها هستند که در سیستم های مختلف برای محکم کردن اتصالات در سیستم های دارا ارتعاشات زیاد مورد استفاده قرار می گیرند. در انتهای این دسته از مهره ها واشر های فنری وجود دارد که فشار های مضاعفی که وارد می کنند و حالت قفل کنندگی را در این مهره ها به وجود می آورند. بدیهی است که قیمت مهره در هر کدام از مدل های آن متفاوت باشد.

مهره شش گوش (Hex Nut)

مهره های شش گوش در واقع شناخته شده ترین و پر کاربرد ترین انواع مهره ها هستند که دارای شش گوش و انتهای باز می باشند و به سادگی در انواع پیچ ها و بولت های مختلف محکم می شوند. این نوع از مهره ها به دلیل ارتفاع کمی که دارند، به نام Jam نیز شناخته می شوند.

مهره مربعی (Square Nut)

مهره های مربعی نیز همانطور که از اسمشان پیداست مهره های ساده ای هستند که به طور چارگوش طراحی می شوند. ساخت این نوع مهره به سبب سادگی در استفاده از انواع برشکاری ها، که در گذشته به صورت مربعی شکل بودند، می باشد و سادگی مراحل و روند ساخت آن، باعث می شود که این مهره نیز یکی از انواع پرکاربرد مهره به حساب بیاید.

مهره های کاسه نمدی (Hex Nylon Insert Lock)

مهره کاسه‌نمدی یکی از انواع مهره است که به مهره های شش گوش شبیه است و یک قسمت پلاستیک که معمولا از پلی آمید می باشد در انتهاى آن قرار دارد تا از باز شدن مهره جلوگیری کند. از این رو قیمت مهره کاسه نمدی به نرخ پلی آمید بستگی دارد.

مهره های خروسکی یا بالدار (Wing Nut)

مهره های خروسکی که در زبان انگلیسی به مهره های بالدار یا Wing Nut مشهورند، دسته ای از مهره ها هستند که در یک طرفشان دو بال بیرون زده که می تواند از آنها برای سعولت باز و بسته کردن این مهره ها استفاده کرد.

مهره سربسته (Cap Nut)

مهره های سربسته یا Cap Nut ها همانطور که از نام آنها پیداست، یکی از انواع مهره هستند طرف بالایشان بسته شده است و پیچ یا بولت فقط تا حد خاصی در این مهره ها فرو می رود. بسته بودن سر این نوع مهره ها، باز شدن آنها را آسان تر می کند، زیرا بسته بودن سر آن باعث جلوگیری از نفوذ مواد مختلف به داخل آن می شود. این نوع مهره ها با دو نوع سر گنبدی و گرد یا نوک تیز تولید می شوند. همچنین مناسب بودن قیمت مهره سر بسته موجب محبوبیت آن شده است.

مهره فلنجی (Flange Nut)

مهره های فلنجی در قسمت پایینی خود یک صفحه فلزی دارد که نقش واشر را ایفا می کند و دیگر نیاز به واشر را برآورده می کند و کابرد های بسیاری در زمینه های مختلف دارد. برای اطلاع از قیمت بولت و مهره فلنجی توانسته با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت در ارتباط باشید.

مهره کوپلینگ یا مهره عریض شش پر (Coupling)

مهره های کوپلینگ در واقع همان مهره های شش پر هستند که با طول زیاد تولید می شوند و معمولا در ایجاد اتصال بین دو نرگی دارای رزوه مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از این مهره های عریض به این صورت است که یک سر آن را مثل یک مهره به نرگى داراى رزوه متصل کرده و سر دیگر آن را نیز به یک مادگى داراى رزوه متصل می‌کنند، مانند یک پیچ عمل کرده و به وسیله آن می‌توان یک ‌فاصله مناسب را در مکان هایی که نیاز به فاصله انداختن است ایجاد کرد، به عنوان مثال، در ربات‌ها با استفاده از این مهره اسپیسر بین دو صفحه به‌خوبی فاصله مورد نیاز را ایجاد می‌کنند.

دیگر انواع مهره ها:

 1. ماشینی (Machine Nut)
 2. شیار دار (Slottred Nut)
 3. شیاردار کستل (Castellated Nut)
 4. مهره های کی (K lock Nut)
 5. چشمی (Eye Nut)
 6. تی (Tee Nut)
 7. شیار تی (T-Slotted Nut)
 8. خاردار
 9. چاکدار
 10. ریلی
 11. چاکنت.

تفاوت پیچ و مهره (Screw) و بولت ها (Bolt)

همانطور که گفتیم بولت و مهره از دسته مهم ترین محصولات در صنایع مختلف برای ایجاد اتصالات مختلف می باشند و کارایی های بسیار زیادی دارند. اما نوعی ساده از آنها نیز وجود دارد که آنها را پیچ و مهره می نامیم و همگی از آنها در سفت کردن چیز های مختلف استفاده کرده ایم. اما به نظر شما تفاوت های این دو با هم دیگر چیست؟ در واقع هیچ تمایز جهانی پذیرفته شده بین یک بولت (Bolt) و یک پیچ وجود ندارد اما یک تمایز ساده است که در اغلب مواقع به عنوان تفاوت این دو شناخته می شود. همچنین قیمت مهره و بولت با توجه به داشتن ساختار شیمیایی و کاربرد گوناگون متفاوت است.

یک bolt از میان یک بستر می‌گذرد و یک مهره در طرف دیگر آن قرار می‌گیرد، در حالی که یک screw به طور مستقیم به بستر پیچ می‌شود و هیچ مهره‌ای وجود ندارد. یک bolt اتصال‌دهنده‌ای است که سطح خارجی آن رزوه شده است و برای عبور از میان سوراخ‌های تعبیه‌شده در قطعات مونتاژ طراحی می‌شود، و به طور معمول با چرخاندن یک مهره سفت یا باز می‌شود. یک screw اتصال‌دهنده‌ای است که سطح خارجی آن رزوه شده است و قادر به وارد شدن درون سوراخ‌های قطعات مونتاژی، جفت‌شدن با رزوه داخلی تعبیه شده یا ایجاد رزوه خود است و با چرخاندن سر پیچ می‌تواند بسته یا شل شود.

مطالعه شود:

خرید بولت و مهره

رول بولت چیست؟

همانطور که گفته شد، استاندارد رول بولت از مهم ترین مواد و محصولات فولادی هستند که صنایع مختلف برای ایجاد اتصالات مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و رول بولت ها نیز یکی از انواع آنها هستند که اولین بار توسط شرکت Hilty تولید شدند. رول بولت ها، رول بولت ابزاری فولادی است که به صورت مکانیکی با ایجاد نیروی اصطکاکی یا انبساطی درون مصالح پایه از قبیل بتن،سنگ و آجر،  اتصال پیدا میکند و باعث اتصال صفحه پلیت با سطح ماده پایه می گردد. رول بولت ها پیچ های بزرگی هستند که در ته خود حالت رول پلاک را نیز دارند و در مکان های مختلفی مثل بتن فرو می روند و سفت می شوند و برای اتصالات استفاده می شوند.

جدول وزن رول بولت چه کاربردی دارد؟

سایز رول بولت: بولت ها و مهره ها از دسته مهم ترین محصولات آهن آلات و فولادی می باشد که در بسیاری از کار های مختلف در صنایع متنوع و بیشتر در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. استاندارد رول بولت های مختلف در کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و یکی از مهم ترین آنها بستن صفحات ستون می باشد.

اما یکی از مهم ترین نکات درباره قیمت بولت و مهره اندازه آنهاست که در هنگام خرید بولت و مهره به آن خیلی دقت می شود و اهمیت بسیار زیادی دارد. برای همین است که سایز رول بولت به صورت مختلف تولید می شوند و سایز های مختلفشان کاربرد های متفاوت دارد. در ادامه این مقاله در وب سایت ثامن تجارت قصد داریم تا شما را به طور کامل با جدول وزن رول بولت آشنا کنیم و درباره این موضوع کمی بیشتر صحبت کنیم.

کاربردهای تاثیرگذار در قیمت رول بولت 10:

 1. از رول بولت ها در صنعت ساختمان و سازه جهت ایجاد صفحه پایه (Base Plate) اتصال به وفور استفاده می شود.
 2. از رول بولت ها در صنایع مکانیکی در تاسیسات و مخازن، جهت اتصال مخازن به زمین نیز استفاده می شود. همچنین در تهویه مطبوع نیز برای اتصال به سقف و ستون های بتنی استفاده زیادی دارند.
 3. رول بولت ها در صنایع برق و در دکل های برقی برای اتصال کلمپ و ساپورت ها به دکل مورد استفاده قرار می گیرند.
 4. از Roll Bolt ها همچنین برای اتصال هندریل، ریل های معمولی و گاردریل ها استفاده می شود.

نحوه استفاده استاندارد رول بولت

برای ایجاد یک پایه کاری جهت اتصال و جوش دادن تیر آهن ها، میلگرد ها، نبشی ها نیاز به یک صفحه ستون می باشد که این صفحه باید به بتن در پی ساختمان اتصال داشته باشد. برای اتصال این بیس که معمولا یک صفحه فلزی است از رول بولت استفاده می شود. روش استفاده رول بولت به این شکل است که ابتدا سر مخروطی پیچ را به داخل سوراخ ایجاد شده در بتن یا سنگ وارد می کنند.

سپس با بستن مهره بولت به تدریج استوانه چاکدار توسط واشر به سمت داخل رانده شده و بر روی سر مخروطی چاک آن باز شده و این استوانه به تدریج افزایش حجم می دهد. بدین صورت رول بولت در سمت داخلی با افزایش حجم استوانه و در سطح خارجی از طریف مهره و واشر گیر کرده و اتصال محکم می شود.

قیمت بولت و مهره

جدول وزن رول بولت:

وزن از جمله پارامترهای مهم در تعیین قیمت بولت و مهره است. سایز رول بولت ها عموما و معمولا از سایز 6 میلی متر تا 30 میلی متر است و این سایز، سایز ضخامت رول بولت ها می باشد که اهمیت زیادی در قدرت آن و استحکام آن دارد. در جدول زیر به شما سایز بندی های مختلف رول بولت ها را نشان داده ایم.

 • a: قطر بخش رزوه رول بولت
 • b: طول کامل رول بولت
 • c: طول قسمت رزوه دار رول بولت
 • d: قطر غلاف رول بولت.
ردیفسایزabcd
16*706705010
26*10061005510
38*808805212
48*10081007712
58*12081207812
68*15081509712
710*8010805513-14
810*100101007013-14
910*120101208013-14
1010*1501015010013-14
1110*2001020013013-14
1212*8012805816
1312*100121007316
1412*120121208316
1512*1501215010316
1612*2001220013016
1714*8014807318
1814*100141008318
1914*1201412010318
2014*1501415013318
2114*2001420018518
2216*100161007520
2316*120161208520
2416*1501615010520
2516*2001620013520
2616*2501625018520
2716*3001630021020
2818*100181007522
2918*120181208522
3018*1501815010522
3118*2001820013522
3218*2501825018522
3318*3001830021522
3420*100201007525
3520*120201208525
3620*1502015010525
3720*2002020013525
3820*2502025018525
3920*3002030021525
4022*1502215011027-28
4122*2002220014027-28
4222*2502225019027-28
4322*3002230022027-28
4424*1502415011030
4524*2002420014030
4624*2502425019030
4724*3002430022030

خرید بولت و مهره 

بولت ها و مهره ها از دسته مهم ترین محصولات مختلف فولادی هستند که در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند تا اتصالات مختلف را به خوبی برقرار کنند. اگر برای تولید محصول خود، یا انجام پروژه خود به بولت و مهره نیاز دارید، می توانید خرید بولت و مهره را در ثامن تجارت؛ مرجع فروش آنلاین انواع آهن آلات و محصولات فولادی داشته باشید و بولت و مهره را با بالاترین کیفیت و به روزترین قیمت مهره خریداری فرمایید. برای اطلاع از قیمت رول بولت 12 و قیمت بولت و مهره 25 و مهره می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که قیمت بولت 22 نیز در فروشگاه ما برای شما نمایش داده می شود.

قیمت مهره

بولت و مهره از دسته مهم ترین محصولاتی هستند که به دلیل اهمیت اتصالات در صنایع مختلف، تقریبا در تمامی صنایع مختلف کاربرد دارند و برای همین است که از دسته مهم ترین محصولاتی است که باید برای تولید محصولات مختلف آنها را تهیه کرد. یکی از دیگر از معیار های مهم خرید رول بولت، قیمت آن می باشد. اگر قصد خرید رول بولت یا انواع دیگر مهره بولت ها را دارید، می توانید به صفحه «قیمت بولت و مهره» در سایت فروش اینترنتی آهن آلات ثامن تجارت مراجعه کنید و خرید خود را بدون نگرانی برای استاندارد رول بولت و با بالاترین کیفیت انجام دهید. 

امیدوارم که توانسته باشیم در این مقاله به خوبی عوامل تاثیر گدار در قیمت رول بولت 8، 6، 10 و 12 را برای شما به نمایش بگذاریم. لازم به ذکر است که قیمت بولت 12 با قیمت رول بولت 6 بسیار متفاوت است. اگر نگران هزینه تولید محصول خود هستید و به بولت و مهره نیاز دارید، می توانید قیمت بولت و مهره 25، قیمت مهره و رول بولت 8، 6، 10 و 12 را، در فروشگاه اینترنتی آهن آلات ثامن تجارت، مشاهده کنید و اقدام به خرید بولت و مهره کنید..

سوالات متداول

1. میلگرد بولت چیست؟

به طور کلی پیچ یا بولت نوعی از بست از جنس میلگرد می باشد که در زمینه ساخت و ساز برای ایجاد اتصالات نقش حیاتی دارد.

2. خرید پیچ و مهره درجه یک و ارزان چگونه است؟

مهره بولت از جمله مهم ترین محصولات متفاوت فولادی است که در صنایع زیادی قابل استفاده است. برای خرید بولت و مهره می توانید به سایت ثامن تجارت مراجعه کنید.

فیلتر ها

در حال دریافت اطلاعات

در حال دریافت اطلاعات

در حال دریافت اطلاعات

در حال دریافت اطلاعات

در حال دریافت اطلاعات

در حال دریافت اطلاعات

دسته بندی محصولات

دسته بندی موجود نیست