قیمت شش پر استیل (خرید میلگرد های شش پر استیل با قیمت روز)

آلیاژ 304

عنوانآلیاژسایزحالتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

توضیحات قیمت شش پر استیل (خرید میلگرد های شش پر استیل با قیمت روز)

قیمت شش پر استیل: میلگرد های شش پر، از دسته محصولات استیل هستند و در خانواده استیل ها قرار می گیرند. میلگرد های 6 پر دارای ابعاد بسیار دقیق و 6 ضلعی شکل هستند و تحمل وزن بسیار بیشتری نسبت به میلگرد های معمولی دارند و در ساخت و ساز پروژه های عظیم خیلی بیشتر به کار می آیند.

به طور کلی شش پر استیل در مقایسه با میلگرد های نورد گرم ساده، دارای تنش تسلیم و استحکام کششی بسیار بیشتر، ابعاد کوچکتر و در عین حال سختی بیشتر و سطح تمام شده بهتری دارند. در ادامه این مطلب در وب سایت ثامن تجارت شما را به طور کامل با شش پر های استیل آشنا کنیم.

شش پر استیل چیست؟

شش پر استیل، یکی از محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف است که دارای کارایی مطلوب و مقاومب بسیار بالایی است که توانسته آن را به جایگزین عالی برای محصولات مشابه خود باشد. شش پر استیل، در واقع یک نوع میلگرد است که به شکل 6 ضلعی تولید می شود و خواص فیزیکی و ویژگی های خاصی دارد که باعث می شود این محصول استیل، به یکی از محبوب ترین محصولات استیل در صنایع ساخت و ساز تبدیل شود.

شش پر های استیل استحکام کششی، تنش تسلیم، مقاومت برشی و قابلیت ارتجاعی بسیار زیادی دارند. قابلیت ماشین کاری این محصولات نیز به 70% میرسد و نقطه ذوب 1427 سانتی گرادی آنها، این محصولات را به ارزشمندی زیادی میرسانند. شش پر های استیل از آلیاژ های 321، 304، 316 و 420 تولید می شوند و انواع متنوعی دارند.

قیمت شش پر استیل

قیمت شش پر استیل

یکی از مهم ترین موضوعاتی که ذهن تمامی تولید کنندگان یا افراد در صنایع ساخت و ساز را درگیر می کند، این است که قیمت و هزینه های مواد و محصولات اولیه و مورد نیاز برای تولید محصولشان بالا نباشد. با پایین نگه داشتن هزینه های اولیه، تولید کنندگان می توانند محصولات خود را با هزینه کمتری تولید کنند و این باعث می شود که هم سودشان بالاتر برود و هم بتوانند محصولات خود را با قیمت کمتری در اختیار مشتری قرار دهند.

اگر برای تولید محصولات کارخانه و تولیدی خود به میلگرد های شش پر استیل نیاز دارید و دوست دارید که این محصول را با قیمت روز و مناسب خریداری فرمایید، می توانید خرید خود را در سایت فروش اینترنتی آهن آلات و پلیمر ثامن تجارت انجام دهید و بدون نگرانی از قیمت شش پر استیل، هر میزان از این محصول که نیاز دارید را خریداری کنید.

ویژگی های شش پر های استیل

  1. مقاومت در برابر مایعات اسیدی
  2. سطح ماشین کاری بسیار عالی
  3. مقاومت بالا در مواجهه با دمای بالا
  4. قابلیت کسب تلرانس دقیق تا 0.01 در ماشین کاری
  5. مقاومت در برابر پاشش تنگستن
  6. مقاومت در برابر هر گونه فرسایش در اثر رطوبت
  7. مقاومت نسبتا خود در خطر تابیدگی در جوشکاری و متال اسپری

خرید شش پر استیل

شش پر های استیل در صنایع بسیاری کاربرد های فراوان دارند و تولید بسیاری از محصولات می توان آنها را جایگزین استفاده از انواع دیگر میلگرد ها کرد. به همین دلیل است که این محصول در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر قصد خرید میلگرد شش پر استیل را دارید، می توانید این کار را در ثامن تجارت؛ مرجع خرید اینترنتی انواع محصولات آهنی، فولادی و پلیمری انجام دهید و انواع شش پر استیل را با کیفیت ساخت بالا، قیمت روز و در ابعاد مختلف خریداری کنید و در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی کنید.

دسته بندی محصولات

دسته بندی موجود نیست