لیست قیمت نبشی استنلس استیل

آلیاژ 304

عنوانآلیاژسایزحالتضخامتواحدقیمت (ریال)تاریخ به روز رسانی
در حال دریافت قیمت های بروز از سرور ...

توضیحات لیست قیمت نبشی استنلس استیل

قیمت نبشی استیل: نبشی نوعی پروفیل محبوب در پروژه های ساختمان سازی و صنایع مختلف است که به شکل حرف L درست می شود کاربرد های بسیار زیادی در صنعت دارد. پروفیل ها در واقع همان محصولات مختلف آهنی هستند که در اشکال و با بال ها و جان های متفاوت درست می شوند و در پروژه های ساختمانی و عمرانی کاربرد های بسیار زیادی دارند.

نبشی ها با مواد مختلفی تولید می شوند و این میتواند روی ویژگی های آنها تاثیر بگذارد و یکی از محبوب ترین انواع نبشی ها، نبشی های استیل استنلس است. Stainless Steel از دسته آلیاژ هایی هستند که کاربرد های بسیار زیادی دارند و در تولید انواع پروفیل های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این مطلب در وب سایت ثامن تجارت، قصد داریم تا کمی بیشتر با نبشی استیل و کاربرد های آن آشنا شویم.

نبشی استیل چیست؟

نبشی استیل نوعی از انواع نبشی های مختلف است که از فولاد ضد زنگ ساخته می شود و دو نوع استیل 304 و 306 دارد که هر کدام از آنها ویژگی های خاصی دارند. نبشی های استیل نیز دسته ای از نبشی هستند که مقاومت و استحکام بسیار بیشتری دارند و در کار های بسیار زیادی مورد استفاده قرار میگیرند. یکی از ویژگی های مهم نبشی های استیل قیمت خوب و مقرون به صرفه آنهاست.

نحوه ساخت نبشی های استیل نیز به این شکل است که آلیاژ های مورد نظر را در مرحله نورد گرم قرار می دهند و بعد با ذوب کردن آن و قالب دادن به آن نبشی های استیل را درست می کنند. نبشی های استیل نیز در دو نوع پرسی و فابریم تولید می شوند. نبشی فابریک که از ابتدا به شکل L است و نبشی های پرسی استیل نیز به روش های مختلف اتصال، به صورت عمود روی هم قرار می گیرند.

قیمت نبشی استیل

قیمت نبشی استیل

یکی از مهم ترین معیار ها در خرید هر محصولی به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات مختلف یا پروژه های عمرانی متنوع، قیمت آن است که برای افراد اهمیت زیادی دارد. سازندگان می توانند با پایین نگه داشتن هزینه تولید، سود خود در انتهای کار را بیشتر کنند. اگر نیاز دارید که نبشی استیل را با قیمت روز و مناسب خریداری فرمایید، می توانید خرید خود را در ثامن تجارت؛ مرجع خرید آنلاین آهن آلات انجام دهید و نبشی استیل مورد نیاز خود را تهیه کنید.

کاربرد نبشی استیل

  • در نصب قفسه هیا مختلف در فروشگاه ها به دلیل عمر طولانی و خاصیت ضد زنگ بودن
  • در ساخت پل ها، برج های مراقبت، میز و صندلی به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی
  • کار شدن در تزئین دکوراسیون داخل ساختمان به دلیل وجود دو حالت نبشی طلایی و نبشی نقره ای
  • در ساخت تجهیزات هوایی و دریایی به دلیل استحکام و مقاومت بالای آن در برابر آب

خرید نبشی استیل

اگر برای ادامه پروژه خود به نبشی استیل استنلس نیاز دارید و می خواهید این محصول را خریداری کنید، می توانید خرید خود را در فروشگاه اینترنتی آهن آلات ثامن تجارت انجام دهید و نبشی استیل را با بالاترین کیفیت، قیمت روز و همچنین در انواع و اقسام ابعاد مختلف خریداری فرمایید و در زمان و هزینه بسیار زیادی نیز صرفه جویی کنید.

دسته بندی محصولات

دسته بندی موجود نیست