مشاوره و فروش
02191003181

جدول قیمت میلگرد اهواز (فروش عمده میلگرد اهواز + خرید)

3 اردیبهشت 1402
2 بازدید

جدول قیمت میلگرد اهواز: میلگرد کوثر اهواز تولیدی یکی از کارخانه های مطرح، واقع در جنوب کشور است که همواره با قیمتی مناسب به بازار عرضه می گردد. جدول وزن میلگرد کوثر اهواز به خوبی نشان می دهد که مشخصات محصولات این واحد تولیدی به طور کامل با استاندارد روز دنیا مطابقت دارد. همین امر باعث شده تا قیمت میلگرد 8 اهواز و انواع دیگر آن با نوسانات بازار به سرعت تغییر نماید. نمودار قیمت میلگرد اروند اهواز و جدول وزن میلگرد کوثر اهواز در وب سایت های این مجموع ها ارائه شده. همچنین شرکت بازرگانی ثامن تجارت نیز با دفتر فروش میلگرد کوثر اهواز جهت دسترسی به میلگرد و سایر محصولات، در تماس است.

جدول قیمت میلگرد اهواز

در جدول زیر انواع محصولات تولید شده در کارخانه میلگرد کوثر اهواز آورده شده است. در این جدول مشخصاتی از میلگرد ها از جمله نوع آنالیز، نوع میلگرد، ابعاد و سایز آن مشخص گردیده است. از آن جا که قیمت محصولات فولادی و تجهیزات و مصالح ساختمانی با نرخ ارز و نوسانات بازار تغییر می کند، نیاز است تا برای دریافت قیمت ها به صورت روزانه اقدام نمایید.

نام کالا قیمت
میلگرد آجدار کوثر اهواز 12 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 14 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 16 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 18 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 20 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 22 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 25 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 28 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید
میلگرد آجدار کوثر اهواز 32 A3 شاخه 12 متری کارخانه تماس بگیرید

مشخصات کارخانه میلگرد کوثر اهواز

پس از مشاهده جدول قیمت میلگرد اهواز وقت آن رسیده تا در مور کارخانه تولید میلگرد دراین شهر نیز صحبت کنیم. میلگرد اهواز محصول کارخانه ای با توان و ظرفیت بالا در راستای تولید انواع میلگرد و مقاطع فولادی است. این کارخانه در سال 1381 در زمینی به مساحت 90 هزار متر مربع بنا شده است. اما بهره برداری آن تا آماده سازی تجهیزات و جذب نیروی انسانی، در سال 1383 انجام گردیده.

کارخانه مذکور با به کار گرفتن تجهیزات مدرن و روز دنیا و همچنین با استفاده از مواد اولیه مرغوب به یکی از مطرح ترین کارخانه های جنوب کشور بدل شده است. ظرفیت تولید در کارخانه میلگرد کوثر اهواز به 550 هزار تن به صورت سالانه می رسد. مقاطع فولادی در گریدهای A1، A2 و A3 از جمله تولیدات این کارخانه هستند که به راحتی در بازار در دسترس قرار دارند. کلاف ساده و آجدار و همچنین انواع تیرآهن نیز از مهم ترین محصولات تولیدی در این کارخانه است.

میلگردهای کارخانه کوثر اهواز

در ادامه مقاله جدول قیمت میلگرد اهواز به شما خواهیم گفت که انواع میلگرد تولیدی این واحد صنعتی دارای چه مشخصاتی هستند:

میلگرد A1

میلگرد صاف و بدون آج و ساده است. این محصول دارای مقاومت تسلیمی برابر با 2300 سانتی متر و مقاومت کششی برابر با 3800 سانتی متر می باشد.

میلگرد A2

این نوع میلگرد آج دارد و مقاومت تسلیم آن برابر با 3000 سانتی متر و مقاومت کششی آن 5000 سانتی متر است.

میلگرد A3

میلگردهای A3 نیز از نوع آجدار هستند. این محصولات دارای مقاومت تسلیم در حدود 4000 سانتی متر و مقاومت کششی برابر با 6000 سانتی متر هستند.

قیمت میلگرد 20 اهواز

قیمت میلگرد 12 اهواز و قیمت سایز 20 آن را باید به صورت روزانه استعلام گرفت. چنانچه در بخش جدول قیمت میلگرد اهواز بیان شد، این محصول قیمتی در حال نوسان دارد و نمی توان آن را ثابت نگه داشت. از این رو لازم است تا از یک دفتر فروش میلگرد کوثر اهواز یا وب سایت های معتبری نظیر فروشگاه اینترنتی ثامن تجارت، قیمت به روز رسانی شده آن را استعلام بگیریم تا نسبت به خرید میلگرد اقدام نمائید.

مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه