قیمت میلگرد هیربد

phone iconبرای دریافت قیمت لحظه ای و مشاوره خرید با تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۳۱۸۱ تماس بگیرید

قیمت میلگرد هیربد زرندیه امروز از جمله پارامترهای مهم در زمان خرید آن است. به طور کلی افراد فعال در صنعت عمران و ساختمان‌سازی در شهرهای اطراف اراک از مهم‌ترین خریداران محصولات کارخانه هیربد ساوه محسوب می‌شوند. بدون شک این دسته از افراد نیاز به اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶، 18  و ۲۰ هیربد بوده که توانسته برای اطلاع از قیمت میلگرد ساوه با کارشناسان فروش فروشگاه آنلاین ثامن تجارت در تماس باشید. 

معرفی کارخانه میلگرد هیربد ساوه 

به طور کلی میلگرد هیربد زرندیه از جمله انواع میلگرد با کیفیت بوده که از طریق آنالیز و استاندارد تولید یکی از محبوب‌ترین محصولات برای ساختمان‌سازی محسوب می‌شود. میلگرد هیربد بر اساس آنالیز A2 و A3 تولید شده و به بازار عرضه می‌شوند. میلگردهای تولید شده کارخانه میلگرد هیربد ساوه از سایز 8 الی 32 در دو نوع ساده و آجدار در بازار موجود است که قیمت میلگرد هیربد ساوه در هر کدام سایزها متفاوت است.

افراد فعال در حوزه ساخت و ساز در شهرهای دلیجان، محلات، اراک و دیگر شهرهای استان مرکزی از خریداران آن هستند. با توجه به پرفروش بودن میلگرد در بین دیگر مقاطع فولادی این مجموعه، مجتمع هیربد اقدام به احداث واحد جداگانه‌یا برای تولید انواع آرماتور با ظرفیت تولید 2000000 تن در سال کرده است. 

انواع میلگرد هیربد

بدون شک برای پروژه‌های ساختمان‌سازی انتخاب مناسب مواد اولیه دارای اهمیت زیادی خواهد بود. در زمان خرید میلگرد باید به مواری همچون سایز و وزن میلگرد هبرید دقت کرده تا با توجه به به نوع سازه بهترین انتخاب را داشته باشید. البته قیمت میلگرد هیربد زرندیه امروز در هر کدام از سایزها متفاوت است. در ادامه در مورد انواع سایز آن‌ها توضیح می‌دهیم. 

میلگرد هیربد ساوه

میلگرد 16 هیربد 

میلگردهای سایز 16 هیربد دارای استحکام بالا و قیمت پایین‌ترین نسبت به دو نوع سایز 18 و 20 بوده که برای پروژه‌های کوچک قابل استفاده هستند. شما برای اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶ هیربد توانسته با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت در ارتباط باشید. 

میلگرد هیربد ساوه سایز 18 

قیمت میلگرد 18 هیربد به دلیل داشتن وزن و سایز متوسط نسبت به سایز 16 و 20 مناسب‌تر است. میلگردهای 18 هیربد زرندیه از جمله میلگردهای آجدار بوده که به دلیل سختی بالا برای افزایش مقاومت بتن فونداسیون کاربرد دارد. 

میلگرد 20 هیربد یا میلگرد A3

تنش میلگرد هیربد A3 برابر با 4000 کیلو‌گرم بر سانتی‌متر‌مربع و تنش گسیختگی آن برابر با 6000 کیلو‌گرم بر سانتی‌متر‌مربع است. از آن برای اجرای تیر و ستون و پروژه‌های بزرگ استفاده می‌کنند. با توجه به این که قیمت میلگرد ۲۰ هیربد تحت تاثیر نوسانات ارزی و مقدار سفارش مشتری است باید به صورت روزانه و قبل از خرید اقدام به استعلام نرخ آن کنید. 

میلگرد هیربد زرندیه بر اساس سایزبندی

انواع میلگرد هیربد با توجه به سایزبندی شامل سایزهای 8 ،10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32 هستند. 

میلگرد هیربد زرندیه با توجه به آنالیز

کارخانه میلگرد هیربد ساوه جز مجتمع‌های تولیدی بوده که هر سه آنالیز A2، A3 و A4 را تولید و به بازار عرضه می‌کند. 

وزن میلگرد هیربد ساوه

برای ساختمان‌سازی، ساخت پل، ساخت برج، آسمان خراش‌ها و ... با محدودیت وزن روبرو هستید و از این رو باید در انتخاب وزن و سایز میلگرد نهایت توجه را داشته باشید. بدون شک وزن از جمله پارامترهای مهم در قیمت میلگرد هیربد امروز است و برای محاسبه آن نیاز به ابزارهای سنجش وزن نبوده و وزن میلگرد هیربد از طریق حاصل ضرب سطح مقطع در طول و چگالی آلیاژ فولاد محاسبه می‌شوند.

در ضمن استفاده از جدول اشتال یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای به دست آوردن وزن میلگرد است. البته میلگردهای تولید شده ایرانی تفاوت قیمت با جدول وزن اشتال دارند. به عنوان نمونه وزن میلگرد 18 براساس جدول اشتال برابر با 24 کیلوگرم بوده در صورتی که میلگرد 18 هیربد برابر با 23 کیلوگرم خواهد بود. 

قیمت میلگرد هیربد زرندیه امروز

با توجه به تغییراتی که در بازار فولاد و آهن آلات وجود دارد قیمت روز میلگرد هیربد ساوه دچار تغییر است. از این رو کارخانه میلگرد هیربد ساوه به طور روزانه قیمت محصولات خود را به روزرسانی می‌کند. از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت میلگرد هیربد امروز می‌توان به مواردی همچون: قیمت ارز، حامل‌های انرژی، سنگ آهن، شمش، میزان عرضه و تقاضا، مسائل سیاسی و اقتصادی و ... اشاره کرد.

از این رو شما باید قبل از خرید میلگرد هیربد اقدام به استعلام نرخ آن از مرکزی معتبر کنید. در این میان شما توانسته برای اطلاع از قیمت میلگرد هیربد ساوه با کارشناسان وبسایت ثامن تجارت در ارتباط باشید. 


ارســــال دیـــــــدگاه

دیدگاهی ثبت نشده

دسته بندی محصولات

دسته بندی موجود نیست